צילמוסך באדיבות ערוץ 12

סקר: נתניהו עם 40 מנדטים, גנץ עם 12; מפלגת עצמאים תקבל 5 מנדטים

סקר: גנץ ממשיך להתרסק ומקבל 12 מנדטים בלבד• מפלגת העצמאים תקבל 5 מנדטים • 46% מאזרחי ישראל מתנגדים למתווה טראמפ תמורת מו"מ להקמת מדינה פלסטינית • וגם: 69% מהציבור הישראלי חושב שהממשלה צריכה להתעסק במשבר הכלכלי

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

מסקר ראשון שמתפרסם הערב (שני) מאז הקמת ממשלת האחדות ב'חדשות 12', עולה כי אילוי הבחירות היו מתקיימות היום, גוש הימין היה זוכה לניצחון מהדהד, וחוצה את רף ה-61 מנדטים ללא ליברמן.

סקר המנדטים

ע"פ הסקר שערך 'מדגם' התוצאות המלאות: הליכוד בראשות בנימין נתניהו מובילים עם 40 מנדטים, הרשימה המשותפת שומרת על כוחה עם 15 מנדטים, יש עתיד – תל"ם בראשות יאיר לפיד ובוגי יעלון מתחזק ל-14 מנדטים, כחול לבן בראשות בני גנץ ממשיך לרדת ועומד על 12 מנדטים בלבד, ש"ס עם 9, ישראל ביתנו של אביגדור ליברמן רושמת התחזקות ועולה ל-9 מנדטים, גם ימינה מתחזקת ל-8 מנדטים, יהדות התורה עם 7, ומר"צ עם 6 מנדטים בלבד.

מפלגת העבודה בראשות עמיר פרץ לא עוברת את אחוז החסימה ומקבלת 1.9%, מפלגת גשר בראשות אורלי לוי אבקסיס עם 0.5%, מפלגת דרך ארץ בראשות יועז הנדל וצביקה האוזר עם 0.4%, במקום האחרון הבית היהודי בראשות רפי פרץ עם פחות מחצי מנדט ותמיכה מזערית של 0.4% בלבד.

מפת הגושים: גוש הימין חרדים עם 64 מנדטים, גוש השמאל – ערבים – ליברמן עם 56 מנדטים.

הסקר שערך 'מנו גבע' בדק מה היה התוצאות אילו הייתה קמה מפלגה כלכלית חדשה שתייצג את זכויות העצמאיים כמו השולמנים, ויתר המפלגות ללא שינוי, התוצאה המלאה: הליכוד מקבל רק 38 מנדטים, הרשימה המשותפת עם 15 מנדטים, יש עתיד 13, כחול לבן ממשיכה להתרסק ומקבלת רק 11 מנדטים, ש"ס עם 9, ישראל ביתנו עם 8, ימינה עם 8, יהדות התורה עם 7, מר"צ בראשות ניצן הורביץ עם 6, ומפלגת העצמאים בישראל זוכה ל-5 מנדטים ועוברת את אחוז החסימה.

מפלגת העבודה של עמיר פרץ מקבלת ע"פ הסקר הזה 1.9%, גשר של אורלי לוי אבקסיס עם תמיכה של 0.5%, הבית היהודי של רפי פרץ עם 0.4, ומפלגת דרך ארץ של יועז הנדל וצביקה האוזר עם 0.0% תמיכה.

מפת הגושים: גוש הימין עם 62 מנדטים בלבד, שמאל ערבים וליברמן עם 53 מנדטים, העצמאים עם 5 מנדטים.

החלת הריבונות ביהודה ושומרון

עוד נשאלו חברי הסקר: "באחד ביולי עשויה ישראל להחיל ריבונות על 30% משטחי יהודה ושומרון ועל מתווה טראמפ, תסכים לנהל מו"מ על הקמת מדינה פלסטינית. האם אתה תומך או מתנגד לך?.

התשובה המלאה: מבין מצביעי השמאל: 5% השיבו כי הם מאד תומכים, 19% השיבו כי הם די תומכים, 24% השיבו כי הם תומכים, 24% השיבו כי הם די מתנגדים, 32% השיבו שהם מאד מתנגדים, 56% השיבו כי הם מתנגדים, ו-20% השיבו כי הם אינם יודעים.

ממצביעי הימין: 11 השיבו כי הם מאד תומכים, 30% השיבו כי הם די תומכים, 41% השיבו כי תומכים, 19% השיבו כי הם די מתנגדים, 20% השיבו כי הם מאד מתנגדים, 39% השיבו כי הם מתנגדים, ו-20% השיבו כי הם אינם יודעים.

כלל המדגם: 9% השיבו כי הם מאד תומכים, 25% השיבו כי הם די תומכים, 34% מהציבור הישראלי תומך במו"מ על הקמת מדינה פלסטינית, 21% השיבו כי הם מתנגדים, 25% השיבו כי הם מאד מתנגדים, 46% מהציבור הישראלי השיבו כי הם מתנגדים למו"מ להקמת מדינה פלסטינית, ו-20% השיבו כי הם אינם יודעים.

המשבר הכלכלי והקורונה

על השאלה – "מהי לדעתך המשימה החשובה ביותר של הממשלה החדשה?", התוצאה המלאה: ממצביעי השמאל: 77% השיבו כי המאבק במשבר הכללי, 15% השיבו מלחמה בקורונה, 2% השיבו סיפוח הישובים ביהודה ושומרון, 2% השיבו המלחמה באיראן, ו-2% השיבו כי הם אינם יודעים.

ממצביעי הימין: 68% השיבו כי המאבק במשבר הכלכלי, 14% השיבו כי המלחמה בקורונה, 8% השיבו סיפוח הישובים ביו"ש, 6% השיבו המאבק מול איראן, ו-4% השיבו כי הם אינם יודעים. לסיכום מכלל מצביעי המדגם: 69% מאזרחי ישראל חושבים שחשוב יותר לטפל במשבר הכלכלי, 15% מהציבור חושב שצריך להשקיע במלחמה בקורונה, רק 5% מהציבור חושב שהממשלה צריכה להתעסק בסיפוח הישובים ביהודה ושומרון, 4% חושבים שהמאבק מול איראן הוא הכי חשוב, ו-6% לא יודעים.

3 תגובות

ביבי עלה למעלה עלה בן אדם. 45 מנדטים לביבי ולש"ס 15 כבראשונה

סקר שקר.

זהו סיפורה של התרבות הבבונים בישראל.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן