צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

החוק הנורבגי: סגן השר מקלב יתפטר מהכנסת – אליהו ברוכי ייכנס במקומו

סגן שר התחבורה אורי מקלב הודיע כי בכוונתו להתפטר מהכנסת במסגרת החוק הנורווגי לטובת כניסתו לכנסת של הנציג הבא של דגל התורה: "אנו מגדילים את כוחה של דגל התורה. שתפעל למען קודשי ישראל, מוסדות התורה והחינוך ולתועלת הציבור כולו"

סגן שר התחבורה ח"כ אורי מקלב הודיע הבוקר (שני) כי הוא שמח לפרוש מהכנסת במסגרת החוק הנרווגי ולהכניס במקומו לכנסת את נציג דגל התורה אליהו ברוכי, המכהן כיום כחבר מועצת העיר פתח תקוה ויו"ר סיעת יהדות התורה בעיר.
 
מקלב אמר כי, "היום אנו מגדילים את כוחה של דגל התורה. נוצרה הזדמנות שלא הייתה כמותה, ובמסגרת הסכם הקואליציוני פעלנו להרחבת החוק הנורווגי ולקבלת תפקיד בממשלה, כדי להגדיל את הנציגות בכנסת, שתפעל למען קודשי ישראל, מוסדות התורה והחינוך ולתועלת הציבור כולו".

כזכור, שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן הודיע אתמול כי בכוונתו להתפטר מהכנסת, במסגרת החוק הנורווגי, לטובת כניסתו לכנסת של נציג חסידות גור אליהו חסיד, המוצב במקום התשיעי ברשימה.

ליצמן אמר כי, "אני מברך את הכוחות החדשים, נציגיה המסורים של יהדות התורה, הרב יצחק פינדרוס, הרב אליהו חסיד, הרב אליהו ברוכי, שייכנסו לתפקידם במסגרת החוק הנורווגי, מה שיהווה מכפיל כח ליהדות החרדית במאבקיה החשובים על קדשי ישראל ועולם התורה”.

ח"כ ישראל אייכלר אמר כי "בברכת אחים נאמנים, הנני לברך את חברי הכנסת החדשים המצטרפים לכנסת – הרב יצחק פינדרוס, הרב אליהו חסיד והרב אליהו ברוכי, איש בשמו הטוב ובמעשיו הנודעים יבורך. כניסת שלושה חברים חדשים ורעננים לזירת המלחמה להגנת היהדות, היא תוספת כח מרובה שבוודאי תעזור לנו לקיים את שליחותנו בכנסת, למען עמנו וערי אלוקינו".

5 תגובות

חסיד גור? מילא לעצמם שידוע ראשיות
אבל צייתן של האדמו"ר מגור? יעורר התנגדות כלפי כל החרדים.
ממש מביך.

לעורכי האתר הנכבד.
נא למחוק את התגובה דלעיל.
תודה!

נא להרגיע.
נא למחוק תגובות מעין אלו.
תודה

עדיין נשגב מבינתי איפה כאן הגדלת הכח החרדי? הרי כמובן אין הגדלה של אצבעות בכנסת, אז מה אכפת לי אם מקלב ילחץ על כפתור האצבעה או ברוכי? אם ליצמן או חסיד?,בסך הכל פיצול סמכויות.

מה קרה ברוכי?
בוסו לא נמצא אז ראש העיר בסדר??

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *