דוברות משטרת ישראל

"יעלה לנו בדם": כתובות גרפיטי נגד הסיפוח רוססו בכיכר ע"ש טראמפ בפ"ת

תושבי פתח תקווה התעוררו הבוקר למראות דם זורם במזרקה בכיכר דונלד טראמפ שהוקמה כמחווה לנשיא ארצות הברית. לצד המזרקה רוססה כתובת גרפיטי: "הסיפוח יעלה לנו בדם". ראש העירייה גרינברג: "השחתת רכוש ציבורי הינה מעשה נלוז, שיש לעקור מהשורש"


מתוך הטוויטר של אור רביד, N12

תושבי פתח תקווה הופתעו לגלות הבוקר (שני) כתובת גרפיטי שרוססה על מרצפות כיכר ע"ש נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ברחוב חיים עוזר בעיר. במי המזרקה שבכיכר השליכו ככל הנראה צבע אדום כדי שייראה כאילו דם זורם בהם.

ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג הנחה לאסוף את מצלמות האבטחה במקום ולהגיש תלונה נגד מרססי הגרפיטי ואלו שגרמו לנזקים. גרינברג אמר כי "השחתת רכוש ציבורי הינה מעשה נלוז, שיש לעקור אותו מן השורש".

גרינברג הוסיף: "אנחנו כעירייה נפעל למיצוי כל ההליכים כנגד אותם משחיתים, הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. כפי שנהגנו עד היום, כל מרסס גרפיטי שנוכל להגיע אליו, נדאג להגיש נגדו מעבר לתלונות במשטרה גם תביעות אזרחיות, על מנת להשית עליו את הנזקים הכספיים שנגרמים בעקבות ההרס שזרע ברכוש הציבורי". ממשטרת ישראל נמסר כי, "נסיבות האירוע נבדקות".

יוצרי מיצג המחאה אמרו לעיתונאי אור רביד ב'חדשות 12' כי, "יש צעדים שאין דרך לקחת אחורה. את הפחד מפיגועים בילדותנו לעולם לא נשכח. הסיפוח ימית עלינו אסון ביטחוני וכלכלי וכל זה בשל פוליטיקאים שמשחקים באש על חשבון האזרחים בתקופה של משבר כלכלי".

"הסיפוח יעלה לנו בדם". צילום: דוברות משטרת ישראל

6 תגובות

רק ככה רעיונות מקבלים במה…

שיתביישו להם, מהרסייך ומחריביך ממך יצאו..

(אגב, הגועל של המבצעים לא מוריד מיופי ההברקה שלהם)

גועל נפששש

יצירתי ביותר!!!!!

אני רוצה לראות איך מתנהגים עם פורעי חוק מהצד ה'נכון'

אני נגד, אבל ענקקק.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן