צילום: יוסי זמיר / פלאש 90

בדיקה חשאית בפרקליטות: תיקייה עם חומרים סודיים על תיקי נתניהו נמחקה

במשרד המשפטים החלו לבדוק חשד לחדירה למחשבים הפנימיים, ככל הנראה לאחר שגורם כלשהו מחק תיקייה המכילה חומרים רגישים הקשורים למשפט נגד רה"מ. מקורבי נתניהו: "זו תהיה הפעם ראשונה בהיסטוריה שתיק שנתפר, נפרם, ונתפר מחדש עוד לפני המשפט"

בפרקליטות המדינה פתחו בבדיקה חשאית בחשד כי התבצעה חדירה לאחד מהמחשבים, שבעקבותיה נמחקה תיקייה המכילה חומרים פנימיים וסודיים הקשורים לתיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו – כך דיווח אביעד גליקמן ב'חדשות 13'.

על פי הדיווח, במהלך הבדיקה התברר כי לגורמים שונים בפרקליטות שלא הייתה הרשאה להיכנס לחומרים שנמחקו – קיבלו הרשעה באופן מפתיע, אך לא ברור מי אישר אותה. המסמכים שנמחקו ככל הנראה שוחזרו, ולאחר בדיקה ראשונית לא הגיעו לאחראים, וכרגע לא ברור אם מישהו מחק את התיקייה בכוונה או בטעות.

מהפרקליטות נמסר בתגובה כי "איננו מתייחסים לבדיקות פנימיות ובאין בכך כדי להכחיש או לאשר את הנטען".

מקורבי ראש הממשלה נתניהו אמרו בתגובה לדיווח כי "אם אכן הייתה חדירה למחשבי הפרקליטות, אנו נפנה כדי לפתוח בחקירה מיידית כדי לברר מי עשה זאת. נשמע הגיוני יותר שמישהו בפרקליטות מבצע מקצה שיפורים ושיפוצים לפני שפרקליטי ראש הממשלה יבקשו לקבלם".

"אם כך הדבר, זו תהיה הפעם ראשונה בהיסטוריה שתיק שנתפר, נפרם, ונתפר מחדש עוד לפני המשפט. זה יהיה המשך טבעי לסחיטה באיומים של עדים ולאמצעים פליליים אחרים שנעשו בחקירות נתניהו", דברי אנשי נתניהו.

3 תגובות

כל דיווח של אביעד גליקמן פשוט צריך לצנזר
הוא אדם שמולאני שונא ביבי

גם קרח ועדתו נבלעו . . .

מה הבהלה? מתאכזבים ממי שמצפים…..
הפרקליטות מושחתת מהיסוד!!
נו, אז עוד שחיתות , מה קרה?
אין אמון בהם זה לא יעזור

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *