צילום: דוברות המשטרה

המחאה נגד הסגר בירושלים: שוטרים התפרעו באלימות – 10 מפגינים נעצרו

מאות תושבי השכונות שנתונות בהסגר בירושלים מחו הלילה בצומת הרחובות ירמיהו ושמגר. המפגינים, תושבי השכונות רוממה, קריית בעלז וצאנז, התעמתו עם השוטרים, שהגיבו באלימות והכו את המפגינים החרדים. ח"כ אייכלר: "שלטון אלים ואכזר"

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • השנה זוכים פעמיים- גם מקיימים את ההבטחה וגם זוכים בטיסה

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

מאות תושבי השכונות שנתונות בהסגר בירושלים מחו הלילה (מוצאי שבת) בצומת הרחובות ירמיהו ושמגר. המפגינים, תושבי השכונות רוממה, קריית בעלז וצאנז, התעמתו עם השוטרים, שהגיבו באלימות והכו את המפגינים החרדים. בשולי ההפגנה נזרקו ביצים לעבר השוטרים וכמה קיצוניים צעקו "נאצים" לעבר השוטרים. המשטרה תגברה את כוחותיה ופינתה באלימות את המפגינים מהכביש.

ממשטרה ירושלים נמסר כי "בהמשך להפרת הסדר המתקיימת באזור צומת הרחובות שמגר/ירמיהו בירושלים, כוחות משטרת ישראל שפועלים אל מול מפרי הסדר עצרו עד עתה 10 חשודים שהפרו את הסדר במקום. השוטרים ממשיכים לפעול במקום". מתיעודים שהגיעו מהמקום עולה עדות להתפרעות אלימה של שוטרים שמכים ללא רחם באזרחים במקום.

מוקדם יותר נמסר כי "במהלך מחאה המתקיימת באזור צומת הרחובות שמגר/ירמיהו בירושלים החלו כמה מאות מפגנים להפר את הסדר במקום, לחסום את ציר התנועה ולהשליך מחסומים שהוצבו במסגרת קיום הסגר במקום, ומשליכים אבנים וחפצים שונים לעבר השוטרים הפועלים במקום. כוחות משטרת ישראל שפועלים אל מול מפרי הסדר עצרו עד עתה 2 חשודים שהפרו את הסדר במקום. השוטרים ממשיכים לפעול על מנת להשיב את הסדר הציבורי".

ח"כ ישראל אייכלר הגיב למעצרים והאלימות המשטרתית ואמר כי "המילים מיותרות הערב. התמונות מתל אביב המשוחררת וירושלים הנצורה מדברות בעד עצמן: לחילונים מותר להתקהל ולהפגין, לחרדים אסור. מי שעוד חשב עד היום שיש זכויות אדם לחרדי בארץ ישראל, גילה הלילה שוב את האמת המרה: חרדי הוא אזרח חסר זכויות אדם במדינת היהודים. ככזה מותר לכלוא אותו בסגר מיותר מאחורי גדרות, להרביץ לו, להתעלל ברגשותיו ובאורח חייו. מדובר בכליאת שוא של מאה אלף חרדים חפים מקורונה בירושלים, ביתר, בית שמש ועוד".

"אם היה מי ששומע, הייתי שב וקורא לראש הממשלה ולשר הבטחון לפתוח את הסגרים מיד. הם אינם מונעים קורונה. אבל כבר מזמן קיבלנו את המסר: אין ממשלה דמוקרטית בארץ ישראל. יש שלטון אלים ואכזר, עויין וחסר מעצורים. אני שב וקורא לשרים החרדים לפרוש מיד מן הממשלה, עד שיבוטלו הסגרים האכזריים. אולי כך נמצא פתאום מי שישמע לזעקת הנצורים ויסיר את גזירת הסגרים והאלימות המשטרתית. זו השפה היחידה שהממשלה הזאת תבין, אולי והלוואי", דברי אייכלר.

סמוטריץ': "לפטר את מ"מ המפכ"ל בעקבות האפלייה כלפי הציבור החרדי"

9 תגובות

למה כולם שותקים למה למה למה?

האפליה אכן ניכרת. אבל מי שצועק "נאצים" על יהודים איבד באותה שניה את התמיכה שלי.

זה גזירה משמים
נשליך על ה' והוא יעזור
זה המצב של עם ישראל כעת לא יעזור כלום לא הפגנות ולא שום דבר אחר פשוט לחכות ליראות מה יהיה
ואפילו ההיתי אומר הפגנה זה חילול ה' זה לא דרך ולא פיתרון
והמציאות אומרת את זה

ויאמרו איש אל אחיו אבל אשמים אנחנו….
בתוך עמי אנוכי יושבת…..
בחתונות צריך להתחנן …. לשים מסכה…. לא שומרים נגיעה
ובסוף עוד אומרים לא ללכת להבדק….
בבקשה נא לא לבכות על חלב …. שהפכנו במו ידינו….
ולהפסיק לעשות השוואות… אנחנו זה אנחנו… לא כי אחרים פחות טובים

דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי רק צרות

סוף שורה המציאות מכריחה את כולם להתנהג כמו "הקיצונים"ולהמנע מהבדיקות הטפשיות תלוי רק כמה תאכלו ת'לב עד שתגיעו למסקנה הנכונה

למה לא מפרסמים את תגובתי

למה לחפש אשם? אנשים אינפנטיליים. ביבי אשם, עוד מישהו אשם…

ככה ככה ככה ככה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell