ההפגנה אמש. צילום: אוליבייה פיטוסי – פלאש 90

הושעה לוחם המג"ב שתועד דוחף ומפיל צלם חרדי – מח"ש פתחה בחקירה

לוחם מג"ב שדחף והפיל צלם חרדי אמש בהפגנה שנערכה בירושלים נגד הסגר באזורים החרדיים, הושעה היום מתפקידו ובמחלקה לחקירות שוטרים פתחו נגדו בחקירה. החומרים המצולמים בעניינו של לוחם המג"ב מפיל את הצלם הועברו כבר בלילה למח"ש

לוחם מג"ב שתועד אמש (שני) כשהוא דוחף ומפיל צלם חרדי בהפגנה בירושלים, הושעה היום מתפקידו ובמחלקה לחקירות שוטרים פתחו נגדו בחקירה. את ההחלטה קיבלו במשותף מפקד מג"ב ומפקד מג"ב ירושלים ומדובר בשוטר השני ממשטרת ירושלים שמתנהלת נגדו חקירה במח"ש בגין תקיפת מפגינים חרדים.

ב'חדשות 12' דווח כי החומרים המצולמים בעניינו של לוחם המג"ב מפיל את הצלם הועברו כבר בלילה למח"ש. את ההחלטה על פתיחת החקירה קיבלו יחד מפקד מג"ב יעקב שבתאי, ומפקד מג"ב ירושלים עימאד חסן בתום התייעצות שהתקיימה בין השניים.

מדובר בשוטר השני ממשטרת ירושלים שנפתחה נגדו חקירה בגין תקיפת חרדים במחאות שמתקיימות השבוע בירושלים. השר אוחנה הגיב לסרטון שפורסם ברשת הטוויטר וכתב: "השוטר אותר ויטופל במלוא חומרת הדין. אדווח על התוצאה".

כזכור, אמש התקיימה הפגנה בצומת הרחובות ירמיהו ושמגר בירושלים במחאה על הסגר שהוטל בשכונות רוממה, קריית בעלז וקריית צאנז. למקום הגיעו כמה מאות מוחים. מספר מפגינים קיצוניים הבעירו פחים ודרדרו אותם לכיוון השוטרים. המשטרה נפרשה בכוחות מתוגברים, וביצעה כמה מעצרים אלימים.

על פי המשטרה, בוצעו אמש 20 מעצרים, חלקם באלימות משטרתית. אחד השוטרים תועד דוחף באלימות ובפרעות אזרח שצילם את העימותים. השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה הגיב לתיעוד שפורסם בטוויטר וכתב: "השוטר אותר. יטופל במלוא חומרת הדין. אדווח על התוצאה".

מדוברות המשטרה נמסר כי "כוחות המשטרה ממשיכים לפעול אל מול מפרי הסדר, על מנת להשיב את הסדר הציבורי, ועצרו / עיכבו עד כה 20 חשודים. בהם חשוד שנעצר ע"י השוטרים עת שהתכוון עפ"י החשד לשגר זיקוקים 'מכוורת' שנתפסה ברשותו".

2 תגובות

לשרוף פחים ? זו לא דרך תורה. ה' מחכה שננתב את הכאב שלנו לחזור בתשובה ולפנות בתפילה אליו . הקול קול יעקב . ולא ללכת בדרך של ידי עשיו… מותר להפגין אבל לא להשתולל ולהתנהג באלימות. זה לא מה שה' רוצה…

ערב רב לא להאמין מחש פחש

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *