ההפגנה אמש. צילום: אוליבייה פיטוסי – פלאש 90

המעצרים האלימים בירושלים: הפסד למשטרה – כלל העצורים שוחררו

15 מתוך 20 העצורים אמש בהפגנה בירושלים שוחררו הבוקר, אך במשטרה ביקשו להאריך את מעצרם של שישה מפגינים. השופט דחה את הבקשה ושיחרר חמישה מהם. עצור נוסף שהמשטרה העלילה עליו שזרק אבן, שוחרר לאחר שהוכח שהמשטרה שיקרה

14 חרדים שנעצרו אמש בהפגנת המחאה בירושלים נגד הסגר שוחרר הבוקר על ידי המשטרה, 6 נוספים הובאו על ידי המשטרה לבית המשפט בניסיון לקבל הארכת מעצר, אך בעקבות סיוע משפטי שקיבלו מעו"ד שלום בן שבת, בפועלו של עסקן העדה החרדית ושליח בי"ד הרב שמעון שישא, החליט בית המשפט לשחרר אותם.

השופט האריך את מעצרו של קטין אחד, שהמשטרה טוענת כי הוא חשוד בזריקת אבנים ובפציעת שוטרת. משפחת הקטין מכחישה את הטענות וביקשה להשיג תיעוד ממצלמות אבטחה, השופט קיבל את טענת המשפחה ודרש את תגובת המשטרה עד השעה 19:00, אז חזרו המשפחה עם סרטון ברור ממצלמות האבטחה שם רואים בוודאות כי מדובר בעלילת שווא.

בתיעוד נראה הבחור מגיע מכיוון אחד והשוטרים רצים אליו מכיוון אחר ועוצרים אותו מיד. מנגד, השוטר טען שראה אותו זורק את האבן שפצעה את השוטרת ושמר איתו על קשר עין עד המעצר. המשטרה החליטה לשחרר את הקטין לאלתר ובכך שוחררו כל העצורים.

גורם ב'עדה החרדית' אומר ל'חדשות JDN' כי הרב שישא פועל כמעט ברציפות במשך שלושה ימים, בעקבות שורת ההפגנות שנערכו השבוע בירושלים וכללו עשרות מעצרים אלימים על ידי המשטרה.

הושעה לוחם המג"ב שתועד דוחף ומפיל צלם חרדי – מח"ש פתחה בחקירה

2 תגובות

אותה משטרה שמסמיקה כשמדברת אמת
אותם שקרנים עברינים ישלמו מחיר?לי אין צפיות לזה
זה פשוט מאד- אם הם יעופו, לא ישארו שוטרים

תחשבו אם השוטרים הפושעים האלו לא היו מתועדים.

מתי יבינו במשטרה שלשקר אין רגליים???

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *