Yonatan Sindel/Flash90

קיבלתם "אריה חזק" אבל "ברגע האמת" נטשתם את המצביעים / ישכר זלמנוביץ

עכשיו זה זמן המבחן שלכם, לא בסיסמאות, תיכנסו ללשכת ראש הממשלה ותודיעו לו שיש לו 48 שעות למצוא פתרון לאלימות השוטרים נגד המגזר החרדי, ואם הוא לא מוצא פיתרון? תתפטרו מהממשלה עוד השבוע, אין לכם זכות קיום בממשלה הזאת / דעה

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

1. כשהחכי"ם החרדים יגיעו (אולי בקרוב) לבקש לכם שוב להצביע למפלגות החרדיות כי, "רק הם ישמרו עליך ברגע האמת מאש ההסתה המשתוללת ברחובות". תזכרו שאותו חכי"ם שתקו אל מול ההסתה הפרועה נגד הציבור החרדי. ולא, הודעות נזעמות לתקשורת, בסגנון "ח"כ פלוני במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה", או "השר פלוני זעם בישיבת הממשלה ודרש בתוקף להפסיק מהשוטרים לפרק במכות רצח את החרדים".

2. בחרנו באריות חזקים, הבטחתם שברגע האמת אתם תעמדו שם כדי להגן על הציבור שבחר בכם. עכשיו זה זמן המבחן שלכם, לא בסיסמאות ובהודעות יח"צ חנפניות, תיכנסו ללשכת ראש הממשלה ותודיעו לו שיש לו 48 שעות למצוא פתרון לאלימות השוטרים נגד המגזר החרדי, אם הוא לא חושף את קריטריונים שהביאו אותו להחלטה להטיל סגר על קרית בעלזא בירושלים בזמן שעשרת אלפים איש מפגינים בצפיפות בכיכר רבין בת"א. ואם הוא לא מוצא פיתרון? תתפטרו מהממשלה עוד השבוע, אין לכם זכות קיום בממשלה הזאת אם אין לכם את היכולת שלכם לעזור לציבור הבוחרים שלכם.

3. כשמתרחש משבר בריאותי הומניטרי בעיר עמוסת משפחות ברוכות ילדים, בלי עין הרע, אין שום צידוק ושום הסבר למראה אימתני של חיילים אחוזי נשק הפושטים על העיר. כשילדים שנותרים ספונים בבתיהם, אמורים לשמוע מתוך בתיהם צווחות קולניות של שוטרים מתוך הניידות שלהם על סוררים שאינם ממלאים אחר ההוראות.

4. זוכרים איך בערב הבחירות פתאום כל קהילה הפכה להיות אבן יסוד במפלגות החרדיות, מטה הדיגיטל קרץ לחרדים ברשתות החברתיות, מטה החרדים העובדים נלחם על הקולות של האנשים שבמשך שנים הממסד הפקיר אותם. מטה הקהילות איגד בתוכו את כלל הקהילות החסידיות הקטנות שאין להם נציג משלהם בכנסת. עכשיו קחו לכם פרויקט, כל ח"כ יעבור שוב בכל הקהילות הללו, ישמע את הביקורת, יקבל את התלונות, ובעיקר יוודא שהכללים במקומות האלו נשמרים כראוי, לא צריך אלופי צה"ל במיל' ולא צריך סוללות יח"צ צריך לרדת לציבור להקשיב לכאב שלו, ולעזור לו.

5. מרן ורבנן גדולי הדור שליט"א הם עיניי העדה העומדים כעמוד הענן לפני המחנה, וכולם כאיש אחד בפה אחד אמרו להקפיד על ההנחיות של משרד הבריאות ואנשי המקצוע, התורה ציוותנו 'ונשמרתם מאד לנפשתיכם'. מצופה גם משליחי הציבור בכנסת להעלות חדשות לבקרים לגדולי הדור שליט"א ולעדכן אותם בפרטיות במצב המגיפה, להביא את גורמי הרפואה הרלוונטים שינתחו בפניהם את המצב, ואת הצעדים הדרושים.

הסגרים נגד החרדים, אכיפה בררנית והאם הנציגים ישנו משהו? • סקר JDN

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן