צילום: פלאש 90

דרעי לראש השב"כ: "להגביר את האבטחה סביב נתניהו – למנוע אסון כמו רצח רבין"

בעקבות ההסתה המתגברת נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, השר אריה דרעי פנה במכתב לראש השב"כ נדב ארגמן: "איני יכול לעמוד מנגד מול המראות הקשים של ההסתה והקריאות לפגיעה פיסית בראש הממשלה - לא נוכל לומר שוב, ידינו לא שפכו את הדם הזה"

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • הגאון רבי אליהו פויפר זצ"ל השאיר אחריו כלה לפני חופתה ללא צרכים מינמלים

  תוכן מקודם

 • את היין הזה כבר טעמתם? לחיצה אחת והשליח בדרך אליכם

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

בעקבות האיומים ההולכים ומתגברים על חייו של ראש הממשלה ומשפחתו, פנה השר אריה דרעי לראש השב"כ נדב ארגמן בבקשה שיגביר את מאמצי האבטחה סביבו ואף מביע דאגה מפי אסון שלדבריו עלול להתרחש.

במכתב תחת הכותרת "מניעת רצח ראש הממשלה ופגיעה בבני משפחתו", כתב דרעי כי "בשבועות ובימים האחרונים אנו עדים להסתה מסוכנת וחסרת גבולות הקוראת לרצח ראש הממשלה ולפגיעה בבני משפחתו. כמי שהיה חבר בממשלתו של ראש הממשלה יצחק רבין ז״ל, איני יכול לעמוד מנגד מול המראות הקשים של ההסתה והקריאות לפגיעה פיסית בראש הממשלה בנימין נתניהו ובני משפחתו".

לדברי דרעי "לא נוכל לומר שוב, ידינו לא שפכו את הדם הזה. אני מודע למאמצים הגדולים שלך ושל השב"כ להגן על ראש הממשלה ובני משפחתו, אך מחובתי הציבורית להזהיר מפני העלול להתרחש ולעשות הכל כדי שיינקטו צעדים שימנעו חלילה אסון שכזה. החברה הישראלית תתקשה לעמוד שוב מול אירוע כזה".

דרעי הוסיף ואמר "חופש הביטוי והזכות להפגנה הם ערכי יסוד חשובים שחייבים לשמור עליהם בדמוקרטיה וביקורת חריפה היא לגיטימית אך הסתה לאלימות, שיסוי וביזוי ראש הממשלה ובני משפחתו היא חציית קו אדום".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן