צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

גנץ הודיע למזכיר הממשלה על סיום הנבצרות: "אני מרגיש מצוין"

שר הביטחון הודיע למזכיר הממשלה על סיום הנבצרות מתפקידו והחזרת הסמכויות שניתנו לשר מיכאל ביטון. ראש הממשלה החליפי שלח הודעה לח"כים של כחול לבן: "מעדכן אתכם שהכל בסדר ואני מרגיש מצוין עם הקלה רבה. מודה על האיחולים הרבים ודאגתכם, וכמו תמיד"

שר הביטחון בני גנץ הודיע למזכיר הממשלה על סיום הנבצרות מתפקידו והחזרת הסמכויות שניתנו לשר מיכאל ביטון. ראש הממשלה החליפי גנץ שלח הודעה בקבוצת ה'ווטסאפ' של חברי הכנסת של כחול לבן: "מעדכן אתכם שהכל בסדר ואני מרגיש מצוין עם הקלה רבה. מודה על האיחולים הרבים ודאגתכם, וכמו תמיד".

המרכז הרפואי שיבא בתל השומר עדכן בצהריים כי ניתוחו של ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ הסתיים בהצלחה וכמתוכנן. ההליך נמשך כשש שעות כמתוכנן, כשבראש צוות מנתחי המחלקה האורטופדית עמדו ד"ר לוינקופף וד"ר פרידלנדר. הניתוח בוצע תוך הרדמה מלאה ולאחריו יתאושש גנץ במחלקה האורתופדית.

ד"ר משה לוינקוף, מנהל המערך האורתופדי בשיבא, אמר כי "שר הביטחון בני גנץ הגיע להערכה של מצבו בעקבות פגיעת גב המוכרת לנו משירותו הצבאי. הוא נמצא במעקב לאורך השנים. עקב ההחמרה בפגיעת הגב ממנה הוא סובל מאז השירות הצבאי הוחלט על הניתוח".

מנהל יחידת עמוד שדרה, ד"ר אלון פרידלנדר, הוסיף כי "ניתוח בוצע הבוקר בחוליות הגב. הניתוח עבר כמתוכנן ללא אירועים חריגים ואנחנו מקווים ומאמינים שבני גנץ יחזור לתפקוד מלא בלוח זמנים קצר. שר הביטחון נמצא כרגע בחדר ההתאוששות ובהמשך יעלה למחלקה".

לפני הניתוח מסרו מלשכתו של גנץ ההליך יימשך כמה שעות, וכי הוא "חש בטוב ומטופל על ידי צוות מנתחי המחלקה האורתופדית". במהלך הלילה, גנץ עבר סדרת בדיקות כחלק מההכנה לניתוח. בשעות הניתוח השר מיכאל ביטון מילא את מקומו של גנץ במשרד הביטחון, לאחר אישור הממשלה.

ראש הממשלה בנימיו נתניהו אמר היום במליאת הכנסת כי "אני מבקש לאחל רפואה שלמה לבני גנץ, שעבר עכשיו בהצלחה ניתוח בגבו, אני מאחל לבני החלמה מהירה ובריאות איתנה". יו"ר יש עתיד יאיר לפיד כתב בטוויטר: "מאחל לבני גנץ החלמה מהירה ובריאות טובה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *