צילום: יונתן סינדל / Flash90     

סקר: הליכוד עם 27 מנדטים – גוש הימין עם 60; זוהר: "לא חושבים שרה"מ גרוע"

על רקע משבר הקורונה: הליכוד ממשיך לצלול בסקרים וזוכה ל -27 מנדטים בלבד • יש עתיד של יאיר לפיד ממשיכה להתחזק ומקבלת 20 מנדטים • ימינה עם שיא של 18 מנדטים • יו"ר הקואליציה: "הסקרים לא לטובתנו כי משכנעים את הציבור שאנחנו רוצים להוביל למערכת בחירות"

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

הליכוד ממשיכה לרדת: תמרור אזהרה לראש הממשלה בנימין נתניהו, אם הוא אכן שוקל ללכת לבחירות. לפי סקר חדש שמתפרסם הבוקר (חמישי) ב'מעריב' הליכוד ממשיכה להיחלש, וגוש הימין מגיע ל־60 מנדטים בלבד.

הסקר המלא: הליכוד בראשות בנימין נתניהו בצניחה דרמטית עם 27 מנדטים בלבד, יש עתיד – תל"ם של יאיר לפיד מזנקת ומקבלת 20 מנדטים, ימינה רושמת חיזוק משמועתי עם 18 מנדטים, הרשימה המשותפת 15 מנדטים, ישראל ביתנו מתחזקת ל-9 מנדטים, כחול לבן עם מספר חד ספרתי של 9 מנדטים, ש"ס עם 8 מנדטים, יהדות התורה שומרת על כוחה עם 7 מנדטים, ומר"צ עם 7 מנדטים.

מפת הגושים: גוש הימין מקבל 60 מנדטים, המרכז־שמאל זוכה ל־51 מנדטים, וישראל ביתנו שוב מהווה לשון מאזניים.

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר התייחס בראיון ל'רדיו 103' לתוצאות הסקר ואמר: "קודם כל ברור, שהסקרים בשבועות האחרונים כמובן לא לטובתנו, אני חושב שזה נובע כתוצאה מקמפיין מאוד מוצלח. כנראה משכנעים את הציבור שאנחנו רוצים להוביל למערכת בחירות".

זוהר הוסיף: "עם כל הכבוד. עם 27 מנדטים שזה בפער של כמעט פי 2 מהשני בתור אחריו מבחינת מספר המנדטים, זה לא אומר שמישהו חושב שיש רה"מ גרוע, ממש לא, זה לא קרוב למה שאתה אומר. אבל ברור שהרבה אנשים שהצטרפו לליכוד והחליטו להצביע לליכוד, כי בסקרם הקודמים היינו באזור ה-30 , פתאום החליטו לא להצביע לליכוד. בהתאם לאותם סקרים בגל משבר הקורונה".

על חוסר האימון של הציבור בממשלה אמר יו"ר הקואליציה: "אין אפשרות לשלוט בצורה מוחלטת על מה שקורה במדינה מבחינת התושבים והאזרחים. יש כאלה אנשים שכן שומרים על ההנחיות, יש כאלה שפחות ונוצרות סיטואציות מאוד בעיתיות ברמה הבריאותית שמשליכות על הרמה הכלכלית. אבל אני יודע שאנחנו עושים את המקסימום ורה"מ עושה את המקסימום וכמעט לא ישן בלילה כדי לנסות לסייע למדינה לצאת מהמשבר"

"אני מקווה שיהיו תוצאות לכך, כי אם יהיו תוצאות טובות לכך בשבועות או בחודשים הבאים, אני חושב שהסקרים יחזרו להית מאוד חיוביים והאמון של הציבור ישוב וישוב בגדול. אבל זה משבר לא קל, זו האמת", סיים זוהר.

3 תגובות

מיקי זוהר מכלוף ארס את המפלגה המפוארת הזאת ‼️‼️

מסתבר שלא כל העם מטומטם וחלקו מתחיל להבין ולהאמין שנתניהו אכן מושחת ומשחק עם אזרחי ישראל כחומר ביד היוצר ולכן מחפש אלטרנטיבות.

זוהר אוחנה רגב אמסלם גורמים לליכוד להפסיד מנדטים, וזה לא הסוף.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן