צילום תומר נויברג / Flash90    

אוחנה: "היועמ"ש פועל להרשיע את נתניהו – חונטה של משפטנים מסתירה קלקולים" • צפו

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה אומר בראיון בכנס 'בשבע' כי "אנחנו בתקופה שהממשלה מגבילה מופעי תרבות מופעי אומנות, מגבילה את זכותם של אנשים להתפלל זו זכות קדושה לא פחות מהחופש להפגין". עוד הוסיף כי לתפיסתו ראש הממשלה נתניהו טעה כאשר כבר בממשלת המעבר איפשר את קיום ההפגנות

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה אמר בראיון לעיתונאי ירון אברהם בכנס 'בשבע' כי הוא בעד הגבלת ההפגנות: "אנחנו בתקופה שהממשלה מגבילה מופעי תרבות מופעי אומנות, מגבילה את זכותם של אנשים להתפלל זו זכות קדושה לא פחות מהחופש להפגין." עוד הוסיף כי לתפיסתו רה"מ נתניהו טעה כאשר כבר בממשלת המעבר איפשר את קיום ההפגנות.

בהמשך תקף השר אוחנה את התנהלות היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט "היועץ המשפטי לממשלה מתנהל כאילו כל כולו מושקע בחיסולו הפוליטי של נתניהו כך הוא מתנהל. אלה דברים חמורים שאני עומד מאחוריהם.. אביחי מנדלבליט החליט להגיש כתב אישום נגד בנימין נתניהו מאותו רגע כל יוקרתו וכל עתידו הפוליטי תלוי בהרשעתו של נתניהו ולחסל אותו פוליטית משום שאם הוא יזוכה הרי שאביחי מנדלבליט לא יוכל להשאר רגע אחד בחיים הציבוריים זה אות קלון שלא ימחה לעולם ממצחו אחרי מה שגרר את המדינה שלנו אליו".

עוד הוסיף כי נכון היה נוהג מנדלבליט לו היה נמנע מלהתערב במימון הגנתו של ראש הממשלה וכי התערבותו היא ראייה שהיועמ"ש פועל נגד רה"מ "אתן עוד דוגמא, איך יכול היועמ"ש שהוא גם המאשים וגם התובע יכול להתקרב מרחק של מאה מטר להחליט בשאלה אם הוא יכול לממן או איך בדיוק יממן את הגנתו".

לקראת סיום ובהתייחס למכתב היועמ"ש נגד עו"ד דן אלדד קבע מי שכיהן כשר המשפטים כי יש בישראל חונטה בפרקליטות "מה שאני מנסה לומר לך זה שיש פה חונטה כזאת של משפטנים שהיועמ"ש בהחלט נמצא בה שמטייחים שבעצם מסתירים מהציבור את כל הקלקולים של המערכת כל בדד של שחיתות, יודע מה ליאת בן ארי"

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell