צילום אורן בן חקון / פלאש 90

לפיד: "אני מניח שעפר שלח לא יהיה היחיד שירצה לרוץ נגדי וזה בסדר גמור"

יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד התייחס להתקפות של רה"מ נתניהו נגדו ואמר כי "בענייני דמוקרטיה מי שיש לו מפעל חמאה על הראש זה נתניהו ומגוחך שהוא קורא לי דמוקטטור וכל פעם הוא צריך לחפש משהו אחר להאשים אותי בו. כיום יש רק איום אחד על נתניהו וזה יש עתיד ואני בראשותה"

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד התייחס הבוקר (רביעי), בראיון ל'רשת ב" לדרישה של ח"כ שלח לפריימריז ביש עתיד ואמר כי "אני מניח שעפר לא יהיה היחיד שירצה לרוץ נגדי וזה בסדר גמור. זו התפתחות עצמית של מפלגות שמצליחות וגדלות ואני שמח על זה. מעדיף להיות במפלגה גדולה ומצליחה שכולם לוטשים עיניים להנהגתה".

לפיד הוסיף כי למרות המתווה שפרסם שלח, לפיו הבחירות המקדימות יתקיימו עד סוף השנה הנוכחית לפני מועד הפיזור האפשרי של הכנסת שיחול ב-23 בדצמבר, בחירות במפלגה לא יתקיימו לפני שנת 2021. "אנחנו בשנה מסובכת ואני לא אתן לטעויות שהחריבו את קדימה והעבודה ובמידה מסוימת את הליכוד להרוס את יש עתיד".

"ח"כ ברביבאי וסגלוביץ כבר כמה שבועות מנהלים תהליך מול ראשי המטות שלנו כדי להבין מה הדרך הטובה ביותר לארגן את ההתמודדות. אני מברך עליה ומאמין שאנצח בה", הסביר והדגיש: "לקח שנים ארוכות גם לליכוד וגם לעבודה עד שהגיעו לבחירות פנימיות".

לפיד העביר שוב ביקורת חריפה כלפי התמודדותו עם נגיף הקורונה וניהול המשבר המדיני שבא בעקבותיו כאשר אמר ששיקוליו של נתניהו הם פוליטיים בלבד. "נתניהו נכשל. לכל המדינות יש קורונה אבל לנו יש גם משבר פוליטי בהתנהלותו של נתניהו. טוב עשה כשהתנצל בפני משפחת אלקיעאן וכולנו צריכים להתנצל".

לסיום אמר יו"ר האופוזיציה: "נמאס כבר שראש הממשלה מתעסק רק בדברים הלא נכונים, כל הזמן משקר ומפיץ פייק ניוז ונכשל בטיפול בקורונה ועכשיו הוא מנצל את ההתנצלות במשפחת אלקיעאן כדי להרוויח הון פוליטי". עוד הוסיף: "בענייני דמוקרטיה מי שיש לו מפעל חמאה על הראש זה נתניהו וזה מגוחך שהוא קורא לי דמוקטטור וכל פעם הוא צריך לחפש משהו אחר להאשים אותי בו. כיום יש רק איום אחד על נתניהו וזה יש עתיד ואני בראשותה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell