אפילו לפיד הזדעזע: מרצ פרסמו קמפיין הסתה נגד דרעי וליצמן – ומחקו

ח"כ הורביץ הסיט נגד נציגי הציבור החרדי: "הדם על הידיים שלכם". בכירים במרצ אמרו כי "הקמפיין הזה מזהם את השם של מרצ. טעות חמורה". לפיד: "המודעה של מרצ היום היא קשה מנשוא ולא לגיטימית. זה לא מה שמדינת ישראל ועם ישראל זקוקים לו. אני מגנה את האמירה הזו בכל תוקף"

יו"ר מרץ ניצן הורביץ הסית היום נגד נציגי הציבור החרדי יו"ר ש"ס השר אריה דרעי ויו"ר יהדות התורה ח"כ יעקב ליצמן ואמר כי "הדם על הידיים שלכם". לצד פוסט רווי שנאה צירף תמונה עם מסר דומה, אותה מחק בעקבות מתקפה של יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד, אך את המסר המסיט השאיר. בכירים במרצ אמרו כי "הקמפיין הזה מזהם את השם של מרצ. טעות חמורה".

"די עם המשחקים והעמדות הפנים. צריך להגיד אמת: מוקדי ההדבקה ההמוניים הם ביישובים חרדיים. לא טיפלו בזה לפני חודש עם סגרים נקודתיים כמו שדרש גמזו, בגלל משחקי תדמית וכניעה של ביבי למפלגות החרדיות. בחגים היתה הפקרות נוראה בתוך הישיבות וחצרות החסידים. ליצמן, דרעי – הדם על הידיים שלכם", כתב יו"ר מרצ.

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הגיב על התמונה ואמר כי "יש לי לא מעט עימותים עם דרעי וליצמן, אבל המודעה של מרצ היום היא קשה מנשוא ולא לגיטימית. זה לא מה שמדינת ישראל ועם ישראל זקוקים לו. אני מגנה את האמירה הזו בכל תוקף. ככה לא נצא יחד מהמשבר". בהמשך כתב כי "טוב עשו מרצ שמחקו את ההודעה. זה לא מה שעם ישראל זקוק לו. במיוחד לא עכשיו".

4 תגובות

אתם מתפלאים ?כווווולם נגד הציבור החרדי כי זה עביר. זה קל. וזה מרגיע להאשים ציבור כזה. כי אין להם על מי להשען

מזעזע אוי לעניים שכך רואות

הלכה עשו שונא ליעקב

מזעזע

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *