Miriam Alster/Flash90

מיקי זוהר: "כחול לבן כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה"

יו"ר הקואליציה האשים את כחול לבן כי הם "סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת". זוהר תקף את כחול לבן וכתב כי "הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו". האוזר הודיע שיתנגד להקמת משללה עם הרשימה המשותפת

 • יצא לדרך: התרגשות לקראת חלוקת הקמחא דפיסחא הגדולה בעולם

  תוכן מקודם

 • הגאון הרב זילברשטיין שליט"א: "השתדלו למען היתומים הנישאים מתוך צער"

  תוכן מקודם

 • מדינת עולם שלישי: כך נראה בית בשכונה ירושלמית

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר יצא הבוקר (ראשון) במתקפה נגד מפלגת כחול לבן וכתב כי הם כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. זוהר הוסיף וכתב כי הם סגרו עם יאיר לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל"ד והרשימה המשותפת של הערבים.

בחשבונו האישי בטוויטר כתב ח"כ מיקי זוהר: "כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי. כחול לבן כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו. במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה".

בכחול לבן פירסמו הודעת תגובה חריפה נגד זוהר: "תמשיך לקשקש כי זה הדבר היחיד שאתה יודע לעשות וגם זה לא בהצלחה יתרה".

יו"ר סיעת כחול לבן ח״כ איתן גינזבורג בתגובה לדברי ח״כ מיקי זהר: "מיקי, אפילו אתה לא מאמין לדברים שכתבת. הסכנה היחידה למדינה היא העדפת השיקולים האישיים על פני הציבוריים, והשימוש הציני והבזוי שאתם עושים בתקציב המדינה כבן ערובה לצרכים הפוליטיים המדומיינים שלכם. ‏מדהים לשמוע אותך מדבר על בושה, הרי שלך אבדה מזמן".

בתוך כך, ח"כ צבי האוזר (דרך ארץ) פרסם הבוקר סרטון שבו התייחס ליוזמת אי-האמון של יו"ר יש עתיד, שקראה להפיל את הממשלה ולהקים אחת חדשה ללא בחירות, ולמעשה הוריד אתה מהשולחן באופן רשמי: "שמעתי שיאיר לפיד רוצה שוב להטריל את המדינה ולנסות ולהקים ממשלה משותפת עם הממשלה המשותפת. אז זהו יאיר, שלא".

"יש לנו הרבה משותף עם ערביי ישראל, אבל אין לנו שום דבר משותף עם בל"ד ושותפיהם", הוסיף האוזר. "אלה שבהסכם עם האמירויות היו נגד, כי הם בכלל בצד הפלסטיני. אלה שבכל הזדמנות הם בעד חמאס, חיזבאללה, אסד. אז יאיר, לנו יש עקרונות, אנחנו לא משנים אותם. אני אגב בטוח שבבית לימדו אותך שגם לציונות ליברלית יש קווים אדומים. אז יאללה – תתקדם לתרגיל הבא".

כזכור, ביום חמישי האשים בני גנץ את ראש הממשלה בנימין נתניהו בהפרת ההסכם הקואליציוני: "כל סיכול של אישור התקציב משמעו העדפת שיקולים אישיים על פני טובת אזרחי ישראל". לדבריו, "מרחק רב מפריד בינינו לבין הבטחת האחדות עליה חתמנו", תקף גנץ, "ההתנהלות הממשלתית לא מאפשרת קיומו של ממשל תקין, דמוקרטי או ראוי לאזרחי ישראל". גנץ מכיר במכתבו בהתנהלות הקלוקלת של הממשלה הנוכחית וכותב כי "קיים פער בלתי נתפס בין הרצון הטוב והמחויבות שהופגנו בשעתו לבין המציאות הנוכחית שהיא בלתי נסבלת".

בליכוד מיהרו להגיב על מכתבו התקיף של גנץ, ועלה למתקפה משלהם: "כחול לבן ממשיכים לעסוק בפוליטיקה קטנה כדי להסיט את האש ממפלגתם המתפרקת, בזמן שראש הממשלה נלחם בקורונה. נשמח אם גנץ יפתור את הבעיות הפנימיות שלו, אך לא באמצעות חרחור ריב שיוביל את ישראל לבחירות".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell