מנהל המרכז הרפואי פרופ׳ יצחק קרייס וד"ר משה לווינקוף מנהל החטיבה האורטופדית במרכז מקבלים את פניו של גנץ בהגעתו לבית החולים באשפוזו לפני מספר חודשים.

גנץ לא חש בטוב והגיע לבית החולים – שוחרר אחרי סדרת בדיקות • צפו

שר הביטחון הגיע הבוקר לבית חולים תל השומר לאחר שלא חש בטוב להתייעצות עם רופאו האישי ד"ר שלמה שגב. הוא שוחרר לאחר שעבר את סדרת הבדיקות ופרסם סרטון: "חברים, תודה על הדאגה. הכל בסדר. אני במשרד ממשיך לעבוד בשבילכם"

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ הגיע הבוקר לבית חולים תל השומר לאחר שלא חש בטוב להתייעצות עם רופאו האישי ד"ר שלמה שגב – כך נמסר מכחול לבם. עוד עדכנו כי גנץ צפוי לעבור בדיקות בבית החולים בזמן הקרוב. הוא שוחרר לאחר שעבר את סדרת הבדיקות.

זמן קצר לאחר מכן כתב בטוויטר: "חברים, תודה על הדאגה. הכל בסדר. אני במשרד ממשיך לעבוד בשבילכם". בסרטון שצריף אמר כי "שלום חברים, הכל בסדר, בזמן כזה לא שווה לקחת יותר מידי סיכונים, עצרנו, בדיקה קטנה, הכל בסדר, חזרתי לקריה, ממשיך את העבודה שלי, תיכף מתחילה ישיבת ממשלה, אנחנו פה בשביל להמשיך לשרת אתכם".

ב'ווינט' דווח כי לבדיקות אין קשר לניתוח שעבר בגבו לפני כחודשיים. הניתוח שעבר גנץ באוגוסט ארך כמה שעות ובוצע בהרדמה מלאה. הרופאים טיפלו בפגיעה שנגררת משירותו הצבאי והחמירה בחודשים האחרונים. מדובר היה בניתוח לקיבוע של חוליות הגב ושחרור של שורשי העצבים.

השר מיכאל ביטון מילא אז את מקומו של גנץ בתפקיד שר הביטחון בזמן הניתוח. ממשרדו של גנץ נמסר אז כי מדובר בפציעה אותה גורר השר גנץ שנים רבות, עוד משנות שירותו הצבאי כמפקד בצנחנים, ובחודשים האחרונים חלה החמרה במצב.

ד"ר משה לוינקוף, מנהל המערך האורתופדי בשיבא, אמר כי "שר הביטחון בני גנץ הגיע להערכה של מצבו בעקבות פגיעת גב המוכרת לנו משירותו הצבאי. הוא נמצא במעקב לאורך השנים. עקב ההחמרה בפגיעת הגב ממנה הוא סובל מאז השירות הצבאי הוחלט על הניתוח".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן