צילום: יעקב נחומי

משרד החקלאות מזהיר: "ללא תקציב לשנה הבאה יהיה קשה להכין את המשק לשמיטה"

השר שוסטר ומנכ"ל משרדו סיירו בבית חלקיה, במהלך הסיור אמר שוסטר: "אני רואה רואה ערך עליון בלשמר יחסים עם כלל מגזרים בחברה הישראלית ופרט עם המגזר החרדי". באחרונה נפגש שר החקלאות עם הרב הראשי בכדי לדון בצרכי המגזר החרדי לקראת שנת השמיטה

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר, ומנכ"ל משרד החקלאות ד"ר נחום איצקוביץ סיירו היום (רביעי) במועצה אזורית נחל שורק, המועצה הדתית-חרדית היחידה בארץ. במסגרת הסיור נפגשו עם יוחאי קוסובר, מייסד ובעלים של חברת k.t. לשיווק תוצרת חקלאית עבור הציבור החרדי.

חברת KT מפעילה מערך שיווק ישיר וחדשני של תוצרת חקלאית למעל 25,000 לקוחות על בסיס שבועי, כאשר רוב הלקוחות משתייכים למגזר החרדי והתוצרת המשווקת נמצאת תחת השגחת כשרות ברמה המחמירה ביותר. מדובר בזירת מסחר חדשנית לתוצרת חקלאית אשר מתאימה עצמה אל קהל לקוחות חרדי.

בביקורו דיבר השר על החשיבות הגדולה של פיוס בין המגזרים ושיבח את עבודת החברה. עוד מסר כי הוא רואה רואה ערך עליון בלשמר יחסים עם כלל מגזרים בחברה הישראלית ופרט עם המגזר החרדי.

שנת השמיטה המתקרבת מעסיקה רבות את משרד החקלאות. שר החקלאות כבר קיים פגישות בעניין עם נציגי החרדים בכנסת, ואף נפגש עם הרב הראשי כדי לדון בצרכי המגזר החרדי לקראת השמיטה המתקרבת. ראוי לציין, כי הספקות הנוכחיים בנוגע לתקציב לשנת 2021 מעוררים חשש גדול במשרד מכך שלא יצליחו להיערך לשמיטה כראוי. במשרד החקלאות מעדכנים שללא תקציב מדינה מוסדר לשנה הבאה שיעבור בהקדם יהיה קשה מאוד להכין את המשק החקלאי הישראלי לשנת השמיטה הקרובה.


צילום: יעקב נחומי

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן