צילום: תיעוד מבצעי מד"א

קריסת פיגומים בבית שמש: 5 פועלים נפצעו, 1 מהם במצב קשה

בקיסת פיגום ברחוב רבינא בבית שמש, נפצעו חמישה פועלים בזמן שהפיגום צנח יחד איתם מקומה גבוהה במקום. כעת מפונים לבי"ח הדסה עין כרם 5 פצועים, מהם, 1 במצב קשה כבן 25 עם חבלת ראש כשהוא מורדם מונשם, ו-4 פצועים במצב בינוני וקל בהכרה מלאה עם חבלות • צפו

 • אל תדלגו עליהם! עשרות ילדים מחכים שתקראו את זה עכשיו

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • עכשיו בשביל מחר: זה מה שתענו אחרי מאה ועשרים

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם


צילום: תיעוד מבצעי מד"א

בקריסת פיגומים באתר בנייה ברחוב רבינא בבית שמש נפצעו חמישה פועלים. במד}א מעדכנים כי לאחר פעולות חילוץ של הצוותים וכבאים, מעניקים הכוחות במקום טיפול רפואי ואמבולנסים של מד"א מפנים לבי"ח הדסה עין כרם 5 פצועים, מהם 1 במצב קשה כבן 25 עם חבלת ראש כשהוא מורדם מונשם ו-4 פצועים במצב בינוני וקל בהכרה מלאה עם חבלות, מדובר בפיגום שקרס באחת הקומות הגבוהות בבניין בזמן שפועלים עבדו במקום.

פראמדיק במד"א זכי יהב סיפר : "כשהגענו למקום ראינו חלק מפיגום שקרס, בסיוע כוחות הכיבוי חילצנו את הפצועים שהיו בדרגות פציעה שונות למקום בטוח שבו ניתן היה לטפל בהם. פועל כבן 25 שהיה מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה הורדם והונשם בשטח ופונה במהירות לבי"ח הדסה עין כרם בירושלים. 4 פועלים נוספים כבני 18 עד 60 שנפגעו באורח בינוני טופלו ע"י צוותים נוספים שלנו ופונו גם כן באמבולנסים וניידות לטיפול נמרץ של מד"א לבי"ח הדסה כשהם בהכרה וסובלים מחבלות בפלג גופם העליון ובגפיים".

מוקדם יותר דיווחו במד"א כי בשעה 17:25 התקבל דיווח במרחב ירושלים על 5 פועלים שנפלו מפיגום באתר בנייה בבית שמש. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ל5 פצועים בהם : 2 פצועים במצב קשה ו3 פצועים נוספים במצב בינוני.

מכבאות והצלה נמסר כי שלושה צוותים מתחנת בית שמש פעלו לאיתור וסריקה אחר לכודים בקריסה של פיגומים בבניין הנמצא בשלבי בניה ברחוב רבינא. מחלצים מכבאות והצלה לישראל תחנת בית שמש סייעו לחלץ פצוע מאחת הקומות במבנה ובמקביל פינו את הריסות הפיגומים בכדי לשלול הימצאות לכודים נוספים.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן