צילום תמונות וסרטונים: שמוליק עלמני

אספר חתם: מחויבות של ארה"ב לשמירה על העליונות הישראלית לעשרות שנים • צפו

שר הביטחון גנץ חתם בוושינגטון עם מזכיר ההגנה האמריקני על הצהרה המבטיחה את המחויבות האסטרטגית של ארצות הברית לשמירה על העליונות הביטחונית של ישראל במזרח התיכון עשרות שנים קדימה: "חשוב לאשר שוב את היחסים המיוחדים בין שתי מדינותינו ואת המחויבות לביטחון ישראל"

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ חתם היום (רביעי) בוושינגטון עם מזכיר ההגנה האמריקני מארק אספר על הצהרה המבטיחה את המחויבות האסטרטגית של ארצות הברית לשמירה על העליונות הביטחונית של ישראל במזרח התיכון עשרות שנים קדימה. גנץ, שהגיע לביקור בזק בארה"ב, חתם על ההצהרה המשותפת במפגש עם המזכיר אספר בפנטגון.

אספר אמר בהצהרה משותפת עם גנץ בתום הפגישה כי "היה לי חשוב לאשר שוב את היחסים המיוחדים בין שתי מדינותינו, את המחויבות שהתחייבנו לביטחון ישראל על סמך הערכים המשותפים שלנו, ההיסטוריה המשותפת שלנו, ואני רוצה להודות לך על המאמצים האישיים שלך בשבועות האחרונים".

גנץ אמר בסיום הפגישה כי "הובלנו בשבועות האחרונים דיונים חשובים שמבטיחים את המחויבות של ישראל לשימור עליונותה הביטחונית". גנץ הוסיף: "אנחנו נכנסים לעידן של נורמליזציה במזרח התיכון, שתוכל לסייע מול התוקפנות האיראנית באזור. ביחד עם ארה"ב וידידותינו הוותיקות והחדשות, נבטיח שיתוף פעולה פורה. אני מבקש להודות לממשל האמריקאי ובפרט לידידי, מזכיר ההגנה אספר שקידם ביחד איתי את הנושא".

גנץ כתב לאחר מכן ברשתות החברתיות כי "היום בוושינגטון הגיעה לשיאה עבודה של חודשים–חתימה משותפת עם מזכיר ההגנה האמריקאי אספר, על הצהרה המבטיחה את מחויבות ארה"ב לעליונות הביטחונית של ישראל לעשרות שנים קדימה. להצהרה כמובן יש צעדים פרקטיים, שזה לא המקום להרחיב עליהם, אבל אומר זאת: ביטחון ישראל עשה היום קפיצת מדרגה משמעותית".

צילומים נוספים: מחלק ההגנה של ארה"ב

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell