דיווח: לאחר ההפסד של טראמפ אבו מאזן יודיע על החזרת התיאום הביטחוני

בעולם הערבי מגיבים לבחירת ביידן. בכיר בג'יהאד האיסלאמי אומר כי הוא אינו צופה שינוי במדיניות בממשל החדש בסוגיה הפלסטינית, הוא הוסיף כי יש לארגון ניסיון מר בעבודה עם ממשלים קודמים. חמינאי: "דוגמה לפנים המכוערות של הדמוקרטיה הליברלית בארה"ב"

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

לאחר הניצחון של ג'ו ביידן במירוץ לנשיאות ארה"ב. יודיע יו"ר הרשות הפלשתינית אבו מאזן יודיע על חזרת התיאום הביטחוני עם ישראל וארצות הברית. כך דווח הבוקר (שבת) בעיתון הסעודי "אילאף". כזכור הרשות הודיעה על הפסקת התיאום במאי האחרון.

העיתון הערבי היושב בלונדון ציטט מקור פלשתיני בכיר, באומרו שיו"ר הרשות הפלשתינית אבו מאזן מתכונן לנאום משמעותי בשעת הכרזת התוצאות הרשמיות בבחירות לנשיאות ארצות הברית.
במצב שבו ינצח המועמד הדמוקרטי, המקור אמר שמחמוד עבאס מתכנן לברך את ביידן ולהודיע על מוכנותו לעבודה מיידית עם הממשל האמריקני החדש כדי לחזור לשיחות המו"מ עם הצד הישראלי על יסוד פיתרון שתי המדינות. את הדברים הביאו ב'ישראל היום'.

בנוסף נטען שעבאס יודיע על קבלת כספי המסים מישראל. בחודשים האחרונים סירבה הרשות לקבל את הכספים, שמהם קוצץ סכום המשכורות למשפחות מחבלים. עם זאת, בשל משבר פיננסי, באוגוסט האחרון הסכימה הרשות לקבל מחצית מהכסף.

מקורות בלשכת יו"ר הרש"פ אמרו לעיתון הסעודי שניצחון ביידן יהיה "מתנה גדולה לפלשתינים", וכי אבו מאזן הדגיש בפני מקורביו שבמצב כזה, הוא יהיה מראשוני המבקרים בבית הלבן כדי לפגוש את הנשיא החדש.

ובתוך כך בעולם הערבי מגיבים לבחירתו של ג'ו ביידן לנשיא ארה"ב. בכיר בארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי הגיב לפרסום תוצאות הבחירות ואומר לסוכנות הידיעות התורכית "אנאדול", כי אינו צופה כל שינוי במדיניות בממשל החדש בסוגיה הפלסטינית, הוסיף כי יש לארגון ניסיון מר בעבודה עם ממשלים קודמים.

מנהיג חמאס לשעבר ח'אלד משעל, אמר: "הרוע סר מאיתנו עם סילוקו של ממשל טראמפ", כך מוסר ערוץ אל-אקצא.

מנהיג אירן חמינאי פירסם הודעה: "המצב בארה"ב ומה שהם בעצמם אומרים על הבחירות שלהם הוא מחזה! זוהי דוגמה לפנים המכוערות של הדמוקרטיה הליברלית בארה"ב. ללא קשר לתוצאה, דבר אחד ברור לחלוטין – ההידרדרות הפוליטית, האזרחית והמוסרית המובהקת של המשטר האמריקני"

אחד מדוברי תנועת פת"ח מוניר אלג'אר'וב,אמר: טראמפ נכנס אל הרשימה השחורה של נשיאים מכהנים הנכשלים להיבחר בשנית בשל מדיניותו שסיכנה את היציבות והביטחון בעולם כולו, מדיניות אשר פגעה בפלסטינים וביקשה לגמול לישראל על הכיבוש. טראמפ יצלול אל תהומות השיכחה, בעוד הבעיה הפלסטינית תמשיך להוות כתובת עבור כל רודפי-הצדק".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell