סיכמו על הקמת צוות משותף: אוחנה שוחח בוידאו עם מקבילו מהאמירויות

שר הפנים של איחוד האמירויות שוחח בוידאו עם השר לביטחון הפנים במטרה לקדם את שיתוף הפעולה בין שתי המדינות כנגזרת מהסכמי אברהם. שני השרים הדגישו את החשיבות של קידום המגזר הכלכלי והתיירותי במדינותיהם באמצעות פיתוח שירותי אבטחה ובטיחות משותפים עבור קהילותיהם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

היום (רביעי) נערכה לראשונה פגישה וירטואלית בין שר הפנים של איחוד האמירויות סאיף בין זייד למקבילו הישראלי השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה, במטרה לקדם את שיתוף הפעולה בין שתי המדינות כנגזרת מהסכמי אברהם.

בשיחתם, הוד מעלתו רב-אלוף שייח' סאיף בין זאייד המכהן כסגן ראש הממשלה ושר הפנים של איחוד האמירויות והשר לביטחון הפנים אמיר אוחנה, דנו השניים על פרוייקטים משותפים, חדשנות טכנולוגית ותכניות למאבק בפשעים בינלאומיים.

שני השרים הדגישו את החשיבות של קידום המגזר הכלכלי והתיירותי במדינותיהם באמצעות פיתוח שירותי אבטחה ובטיחות משותפים עבור קהילותיהם.

השרים סיכמו על הקמת צוות משותף שיעבוד על פרטי הפרויקטים והתכניות לקראת השקה עתידית והזמינו האחד את השני לביקור רשמי בישראל ובאיחוד האמירויות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell