צילום: דובר המשטרה

"ראיתי חייל שלהם": ישראלי חתר בקיאק וחצה בטעות את הגבול לבנון • צפו

כוחות המשטרה הגיעו למקום לאחר שהתקבלו דיווחים על אדם ששט בקיאק וחצה את קו הגבול הימי עם לבנון. צוות השיטור הימי של מחוז החוף, יחד עם כוחות חיל הים, פתחו בסריקות אחר החותר, תושב הקריות בשנות ה-30 לחייו. בהמשך הוא אותר בשטחה הימי של לבנון ועוכב לחקירה

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • כ"ק אדמו"ר מרמחסטריווקא: מצווה לעזור להם!

  תוכן מקודם

תושב הקריות בשנות ה-30 לחייו יצא אתמול (שישי) לשיט בקיאק בחוף אכזיב, וחצה בשוגג את הגבול לשטח לבנון. יחידת השיטור הימי הוזעקה אל החוף בעקבות הדיווח והשיבה את הגבר לשטח ישראל. עם קבלת הדיווח, צוות השיטור הימי בשיתוף עם כוחות חיל הים פתחו בסריקות אחר החותר – בסיומן אותר בסמוך לשטח לבנון. הגבר עוכב לחקירה בתחנת משטרת נהריה בחשד כי חצה את הגבול שלא כדין.

"חשבתי שהם ישראלים", הסביר למשטרה בנוגע לחיילים לבנונים שהזהירו אותו מלהתקדם לכיוונם. "אני לא ידעתי שזה הגבול", אמר הצעיר לצוות השיטור הימי שאיתר אותו סמוך לשטח לבנון. "מאיפה אתה?" שאל השוטר. "באתי מחוף אכזיב", השיב החותר. "לא ידעתי, לא ידעתי, גם אתה לא רואה, אין שום גבול. בפוקס ראיתי חייל שלהם ואז הבנתי וואו איפה אני. וואו הזייה, אני עוד לא הבנתי מה היה לי עכשיו".

מדוברות המשטרה נמסר כי "יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל עיכבה תושב הקריות שיצא לשייט בקייאק בחוף אכזיב אשר חצה את קו הגבול לשטח לבנון. יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל הוזעקה אל חוף אכזיב בנהריה, עם קבלת דיווח על אדם ששט בקייאק וחצה את קו הגבול לשטח לבנון".

"בתוך כך, צוות השיטור הימי של מחוז חוף בשת״פ חיל הים פתח בסריקות אחר החותר, תושב הקריות בשנות ה-30 לחייו, עד לאיתורו סמוך לשטח לבנון ועיכב אותו לחקירה בתחנת המשטרה בנהריה בחשד כי חצה את הגבול שלא כדין. המשטרה מבקשת מהאזרחים לנהוג באחריות ולהמנע מקרבה לקו הגבול הימי באזור ראש הנקרה שהינו שטח צבאי סגור", לשון ההודעה.

3 תגובות

טמבל

ה ישמור

ספורטאי מצטיין

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture