גנץ בממשלה: "זה עוד שבוע ללא תקציב – אולי בכל זאת יקרה איזשהו נס" • צפו

רה"מ החליפי התייחס בממשלה לציון שלוש שנים להכרה האמריקנית בירושלים: "היא לנצח תישאר בירתנו ואנחנו שמחים מאוד על הגיבוי הזה וכמובן מסתכלים קדימה ומצפים לעבוד עם הממשל החדש". לקראת הקבינט הוסיף: "צריכים לשמור ככל שניתן על האיזון שבין בריאות וכלכלה"
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם


צילום: טל עוז / משרד הביטחון

ראש הממשלה החליפי ויו"ר כחול לבן בני גנץ התייחס בפתח ישיבת הממשלה למשבר הפוליטי ואמר כי "זה עוד שבוע ללא תקציב 2021 למדינת ישראל, צר לי שכך הם פני הדברים, אבל מאחר ואנחנו מתקרבים לחג החנוכה אולי בכל זאת יקרה איזשהו נס, וזו הזדמנות לומר לכולם חג שמח ובריא".

בפתח דברי התייחס לציון שלוש שנים להכרה האמריקנית בירושלים כבירת ישראל: "אני רוצה לברך את הנשיא טראמפ על ההכרה שלו בירושלים כבירת ישראל. אני שמח שהוא הצטרף למלך דוד שהכיר בירושלים כבירת ישראל, היא לנצח תישאר בירתנו ואנחנו שמחים מאוד על הגיבוי הזה וכמובן מסתכלים קדימה ומצפים לעבוד עם הממשל החדש. זו הזדמנות טובה להודות גם לשגריר דיוויד פרידמן על העשייה המאוד חשובה שלו בכל אחד מהתחומים האלה, אני חושב שהוא עשה עבודה נהדרת כשגריר ואני רוצה להודות לו על כך".

"בנושא הקורונה", הוסיף שר הביטחון, "המספרים עולים, אני מסכים עם ראש הממשלה שאנחנו צריכים למצוא דרכים לבלום את התחלואה, ומצד שני אנחנו צריכים לשמור ככל שניתן על האיזון שבין בריאות וכלכלה. נעשו פה דברים טובים בפתיחת הקניונים וב"איים הירוקים", צריך לדעת איך לשמר מדיניות דיפרנציאלית על מנת שהמשק יישאר מאוזן".

"אני בהחלט חושב שאנחנו חייבים לדחוף קדימה את כל נושא החיסונים. לוח הזמנים של הניסוי הוא כזה שאנחנו טיפה מאחור אבל אני מאוד שמח לראות שהנושא של ברילייף, של החיסון הישראלי כחול לבן, מתקדם, אני חושב שזו בשורה ענקית ברמת החוסן הלאומי של מדינת ישראל ואני חושב שצריך לדחוף את החיסונים קדימה באשר הם: כמה שיותר מהר, בכמות יותר גדולה, בצורה הכי אפקטיבית שאפשר, אלו דברים בהחלט חשובים".

"בישיבת הממשלה אנחנו דנים על הרבה מאוד נושאים חשובים, אני לא אעבור עליהם אני רק אציין את מה שלא הספקנו להכניס: את אותם חמישה נושאים שדיברתי עליהם בישיבה הקודמת שקשורים בעיר אשקלון בקציר הירוק, בעיריית שדרות בכביש 232, ובתעדוף תוצרת כחול לבן. אלו נושאים שצריך לקדם אותם ואני מקווה שעד ישיבת הממשלה הבאה עבודת המטה עליהם תיגמר ונוכל להעביר אותם", דברי גנץ.

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture