צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

ברקע המו"מ: גנץ תקף את ניסנקורן – "דואג יותר לכיסא שלו מאשר לכחול לבן"

בדיון שנערך הלילה במפלגה על הצעת הליכוד, האשימו גנץ ואחרים את שר המשפטים אבי ניסנקורן כי הוא דואג יותר לכהונתו במשרד המשפטים מאשר לעתיד המפלגה. גורמים בסיעה הביעו חשש שהדבר מלמד על פילוג אפשרי במפלגה, שכן ניסנקורן עודו מתבצר בעמדתו

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

המגעים בין מפלגת הליכוד לכחול לבן נמשכים וזאת בניסיון להגיע לפשרה שתאריך את חיי הממשלה ולא לדהור לבחירות. בכחול לבן קיימים חילוקי דעות קשים לקראת ההכרעה אם הולכים לבחירות או להמשך כהונת הממשלה.

העיתונאי עמית סגל דיווח כי במהלך הלילה התרחש עימות חריף בין יו"ר כחול לבן גנץ לשר המשפטים ניסנקורן – שעומד במרכז המגעים בין המפלגות. גנץ האשים את ניסנקורן ואמר: "דואג יותר לכיסא שלו מאשר לכחול לבן".

בדיון שנערך הלילה במפלגה על הצעת הליכוד, האשימו גנץ ואחרים את שר המשפטים אבי ניסנקורן כי הוא דואג יותר לכהונתו במשרד המשפטים מאשר לעתיד המפלגה. גורמים בסיעה הביעו חשש שהדבר מלמד על פילוג אפשרי במפלגה, שכן ניסנקורן עודו מתבצר בעמדתו.

עוד דיווח עמית סגל ב'חדשות 12' כי עד אמש ניסנקורן לא עודכן על הוויתורים להם הסכימה כחול לבן לערוך בסמכויותיו לטובת הליכוד. המתווך מטעם כחול לבן, השר לשעבר חיים רמון, מחזיק בעמדות רדיקליות אף יותר מאלו של הליכוד כלפי מערכת המשפט – ונגד עמדת ניסנקורן.

נתניהו מעוניין לקצץ בסמכויותיו של שר המשפטים ניסנקורן, בעיקר כדי למנוע ממנו למנות פרקליט מדינה, יועץ משפטי לממשלה וארבעה שופטי עליון בדמותו. ניסנקורן מסרב ולא מוכן לזוז מעמדתו, גנץ ככל הנראה כן מוכן לשקול זאת בתנאים מסוימים – ועל רקע זה, כך מסתמן, הגיע העימות החריף בין השניים הלילה.

בתוך כך, ב'ווינט' דווח כי שר הביטחון בני גנץ וחבר הכנסת לשעבר מטעם הליכוד גדעון סער נפגשו אמש ברקע המשא ומתן שנערך בין הליכוד לכחול לבן בניסיון למנוע בחירות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell