Yonatan Sindel/Flash90

שגרירת ארה"ב באו"ם נפגשה עם ריבלין: "תקופה מיוחדת להיות בארץ הקודש"

נשיא המדינה נפגש היום עם קראפט לקראת תום כהונת ממשל טראמפ: "מקומך באו"ם נותן לנו תקווה שנוכל להתגבר על כל אתגר שעומד בפנינו", אמר ריבלין. השגרירה הוסיפה: "יש לנו תקווה לשלום ונורמליזציה. ההזדמנויות הרבות שהיו לישראל עם מדינות האזור הן באמת מרגשות"
 • 31 יתומים נישאים בחודש תמוז

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

 • גם מעדן שוקולד אמיתי וגם גלילי וופל קראנצ'י? בואו להכיר מקרוב >>

  תוכן מקודם

 • "אדם אציל נפש" התגובות על פטירתו של פרוש

  תוכן מקודם

נשיא המדינה ראובן ריבלין קיים היום (רביעי) פגישת עבודה מדינית עם שגרירת ארצות הברית באו"ם קלי קראפט, בפגישתם השתתף גם שגריר ישראל באו"ם, גלעד ארדן המלווה את השגרירה בביקורה בארץ.

הנשיא פתח בהבעת תודה לשגרירה על תמיכתה בישראל באו"ם ואמר: "לידידות בינינו יש שורשים עמוקים ומשותפים של דמוקרטיה וחירות. משמח אותי מאוד לקבל אותך שוב בישראל. את חברה נהדרת המשקפת נאמנה את איתנות היחסים בין ישראל וארה"ב ומקומך באו"ם נותן לנו תקווה גדולה שנוכל להתגבר על כל אתגר שעומד בפנינו".

ריבלין ברך גם את השגריר ארדן ואמר: "אני שמח שהייתה לכם הזדמנות לעבוד יחד, אני מכיר אותו מאז שהיה צעיר מאוד ויודע שהוא מייצג את מדינת ישראל בכל המסירות הנדרשת".

הנשיא הודה לשגרירה על תמיכתה במדינת ישראל בצמתים קריטיים ללגיטימציה הבינלאומית של המדינה והוסיף: "חשוב שידעו גם באו"ם שאין שום פער בין ישראל כמדינה יהודית וכמדינה דמוקרטית. חובת ההוכחה של עקרון זה מוטלת על כתפינו ואנו עושים זאת שוב ושוב. איש לא ישנה את המהות של מדינת ישראל כמדינה יהודית ואיש לא יפגע במהות הדמוקרטית שלה".

שגרירת ארה"ב באו"ם, קלי קראפט הודתה לנשיא על דבריו וציינה כי לארצות הברית אין חברה טובה יותר מישראל. "איזו תקופה מיוחדת זו להיות בארץ הקודש. יש לנו תקווה גדולה לשלום ונורמליזציה. ההזדמנויות הרבות שהיו לישראל עם מדינות האזור בשנת 2020 הן באמת מרגשות".

שגריר ישראל באו״ם, גלעד ארדן הוסיף: "בשם מדינת ישראל אני מודה לך קלי, על כל פעילותך להגנה על ישראל ועל האמת במוסד שמפלה אותנו לרעה באופן שיטתי. ראיתי בך שותפה לדרך במאבק נגד איראן ונגד הצביעות והשקר באו״ם, ובת ברית למען עתיד טוב יותר למזה״ת ברוח ׳הסכמי אברהם'".

ארדן הוסיף: "בדיוק היום לפני 4 שנים התקבלה החלטה 2334 הבזויה במועצת הביטחון המפלה בין אזרחי ישראל ואני בטוח שאם קלי קראפט היתה אז באו״ם, היא לעולם לא הייתה נותנת להחלטה כזו לעבור. הקשר בין ארה״ב לישראל חזק היום מתמיד ולך קלי זכויות רבות בכך".

כתבות קשורות

בסמוך לחופי עומאן: שני אנשי צוות נהרגו בתקיפת הספינה בבעלות ישראלית
נתניהו קיבל את החיסון השלישי: "הממשלה בזבזה זמן יקר; חייבים להתחסן"
הנשיא וראש הממשלה פתחו את מבצע החיסון השלישי; בנט המציא מצווה
משרד ההגנה הבריטי: ספינה בבעלות ישראלית הותקפה מול עומאן
מסמך אמריקני שדלף: "וריאנט דלתא מדבק כמו אבעבועות רוח"
מחדל הקורונה: עלייה משמעותית נוספת במספר החולים במצב קשה
מוות נוסף בחוף הים: גבר שככל הנראה טבע נמצא ללא רוח חיים
מפתיע • יאיר גולן נגד המילה 'כיבוש': "כור מחצבתנו הוא שטחי יהודה ושומרון"
עוקפים את שרת החינוך: 25 רשויות מקומיות יחסנו בתוך בתי הספר
זעקת הרופאים: "ההזנחה בבית החולים 'העמק' מסכנת חיים"
שורת הקלות נרחבת לרצועת עזה: דייג והכנסת ציוד וסחורות
טרגדיה: נפטרה הפעוטה החרדית שטבעה בבריכה; "נלחמנו על חייה"

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן