דיווח: סמוטריץ' דורש מבנט ריצ'רץ' ברשימה לכנסת כתנאי לריצה משותפת

המחיר של סמוטריץ' לריצה משותפת היה נמוך יותר. בשבועות האחרונים הוא רצה לקבל ארבעה מקומות בעשירייה הראשונה, וכן מקומות נוספים בהמשך הרשימה. מאז שהמפלגה רשמה ירידה בסקרים, המחיר עלה: חמישה מקומות בעשירייה הראשונה

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

יושב ראש ימינה, חבר הכנסת נפתלי בנט, הודיע אמש (רביעי) כי אין לו דילמה באשר לריצה משותפת יחד עם בצלאל סמוטריץ' ומפלגתו – האיחוד הלאומי. אך היום מתפרסם כי סמוטריץ' דורש מבנט מחיר גבוה כתנאי לריצה משותפת: חלוקה שווה של מקומות בעשירייה הראשונה שתיצור ריצ'רץ'. גורמים בימינה אמרו כי "הם יסתדרו וירוצו יחד" – כך דיווח העיתונאי יקי אדמקר ב'וואלה'.

יו"ר האיחוד הלאומי, מעוניין להגיע להסכמה עם בנט כבר בימים הקרובים. הוא יוצא מנקודת הנחה שאם לא ייענו דרישותיו, תהיה לו אפשרות לרוץ בנפרד כמנהיג הציונות הדתית עם הבית היהודי, עוצמה יהודית וגורמים נוספים. לעומתו, בנט מעוניין למשוך את המגעים קרוב ככל שניתן לסגירת הרשימות.

המחיר של סמוטריץ' לריצה משותפת היה נמוך יותר. בשבועות האחרונים הוא רצה לקבל ארבעה מקומות בעשירייה הראשונה, וכן מקומות נוספים בהמשך הרשימה. מאז שהמפלגה רשמה ירידה בסקרים, בעקבות הודעת גדעון סער על הקמת מפלגה חדשה, המחיר עלה: חמישה מקומות בעשירייה הראשונה.

אמש הכריז שר הביטחון לשעבר ויו"ר ימינה נפתלי בנט בהצהרה מיוחדת ממשכן הכנסת על התמודדתו לראשות הממשלה: "אני עומד פה בפניכם, ומודיע שאני מתמודד לתפקיד ראש ממשלת ישראל, כדי להביא סוף סוף את השינוי. כדי שלישראל תהיה מנהיגות שרואה את האזרחים ולא את עצמה. כדי להחזיר את הרוח הישראלית הגדולה, של יצירתיות ואמונה, אותה הרוח שהחזירה עם מפוזר לביתו, לאחר 2,000 שנות גלות", הצהיר.

לדבריו, "הממשלה שנקים תהיה משימתית: היא תתמקד בלהשתלט על הקורונה, לשקם את הפרנסה, ולאחד את העם. אזמין לממשלה את כל המפלגות שבעד מדינת ישראל יהודית ודמוקרטית, שמוכנות להניח לרגע בצד את המחלוקות, כדי לחלץ את ישראל מהבוץ".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell