נתניהו באו"ם. צילום: פלאש 90

נתניהו לשגרירת ארה"ב באו"ם: "מעריכים את עמדתך בהגנה על מדינת ישראל"

נתניהו סיפר לקלי קראפט: "כשנשלחתי לשרת כשגריר באו"ם, הרבי מלובביץ', קרא לו בית השקרים. הוא אמר שיש שם כל כך הרבה שקרים וחושך. צריך לזכור שבמקום שיש בו עלטה מוחלטת, אם מדליקים נר אחד של אמת, ניתן לראות אותו מרחוק ולמרחקים"
 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולו ויזכה לבריאות הנפש ואריכות ימים

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר עם שגרירת ארה"ב לאו"ם קלי קראפט בבית ראש הממשלה בירושלים. בפגישה השתתף גם שגריר ישראל לאו״ם גלעד ארדן. ראש הממשלה אמר בפתח הפגישה: "ברוכים הבאים לירושלים. ברוכים הבאים לישראל. ראשית ברצוני לומר כמה אנו מעריכים את העמדה החזקה שהבעת באו"ם, שמייצגת את העמדה החזקה והעקבית של הנשיא טראמפ בהגנה על האמת ועל מדינת ישראל, שזה אותו הדבר, בפורומים האלה".

"כשנשלחתי לשרת כשגריר באו"ם, הרב הגדול, הרבי מלובביץ', קרא לו בית השקרים. הוא אמר שיש שם כל כך הרבה שקרים וחושך. צריך לזכור שבמקום שיש בו עלטה מוחלטת, אם מדליקים נר אחד של אמת, ניתן לראות אותו מרחוק ולמרחקים. את הדלקת יותר מנר אחד של אמת".

נתניהו הוסיף: "הנשיא טראמפ וצוותו עשו פלאות כדי להפריך כל כך הרבה מהמיתוסים ודברי הבלע על העם היהודי והמדינה היהודית, ואנו אסירי תודה על כך לנצח. אנו חושבים שיש הזדמנויות גדולות. את ודאי רואה זאת באו"ם, כמו גם השגריר גלעד ארדן. ניתן לראות את המדינות הערביות, חלקן כבר התקרבו, אחרות מתקרבות עכשיו, ורואים שיש שינוי גדול שמתפתח במעגל השלום הזה".

"שלום אמיתי, שלום תמורת שלום. שלום עם עוצמה שבא לידי הגשמה בזכות הסיוע האמריקני המתמשך. אני חושב שעלינו להמשיך את המדיניות הזו ונראה מדינות רבות אחרות מצטרפות. הרבה יותר ממה שאנשים מצפים, אולי מוקדם בהרבה ממה שאנשים מצפים".

בסיום דבריו אמר: "המשלחת שלנו שבה ממרוקו אתמול, הייתה פגישה נהדרת עם המלך מוחמד וזו הגשמה של חלומות. עם ישראל כמה לשלום, מתפלל לשלום וחולם על שלום. החלום הזה מתגשם היום הודות לרבים ממאמציכם – המאמצים של ממשל טראמפ וההגנה שלו על ישראל, האמת והשלום. תודה על כל זה. ברוכים הבאים לירושלים".

שגריר ישראל לאו"ם גלעד ארדן הודה לשגרירה קראפט על תמיכתה בישראל במועצת הביטחון וביתר מוסדות האו״ם ועל שהגנה על ישראל מפני האפליה המובנית נגדה: "היה לך תפקיד חשוב בהפעלת מנגנון הסנקציות על איראן כדי לוודא שסנקציות קריטיות תישארנה בתוקף. את מבינה היטב, שאיראן גרעינית מהווה איום לא רק על ישראל אלא על העולם כולו".

כתבות קשורות

בסמוך לחופי עומאן: שני אנשי צוות נהרגו בתקיפת הספינה בבעלות ישראלית
נתניהו קיבל את החיסון השלישי: "הממשלה בזבזה זמן יקר; חייבים להתחסן"
הנשיא וראש הממשלה פתחו את מבצע החיסון השלישי; בנט המציא מצווה
משרד ההגנה הבריטי: ספינה בבעלות ישראלית הותקפה מול עומאן
מסמך אמריקני שדלף: "וריאנט דלתא מדבק כמו אבעבועות רוח"
מחדל הקורונה: עלייה משמעותית נוספת במספר החולים במצב קשה
מוות נוסף בחוף הים: גבר שככל הנראה טבע נמצא ללא רוח חיים
מפתיע • יאיר גולן נגד המילה 'כיבוש': "כור מחצבתנו הוא שטחי יהודה ושומרון"
עוקפים את שרת החינוך: 25 רשויות מקומיות יחסנו בתוך בתי הספר
זעקת הרופאים: "ההזנחה בבית החולים 'העמק' מסכנת חיים"
שורת הקלות נרחבת לרצועת עזה: דייג והכנסת ציוד וסחורות
טרגדיה: נפטרה הפעוטה החרדית שטבעה בבריכה; "נלחמנו על חייה"

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן