צילום: דוברות המשטרה

נס בחברון: מחבל ניסה לדקור לוחמי מג"ב במערת המכפלה ונורה – מצבו בינוני

המשטרה דיווחה הלילה כי מחבל ניסה לדקור לוחמים של משמר הגבול במערת המכפלה שבחברון. הוא נורה ונפצע באורח בינוני. לא היו נפגעים מלבדו. לפי המשטרה, החשוד הגיע לאחת מעמדות הבידוק שבמערת המכפלה, שבה מוצבים לוחמי מג"ב, שלף סכין וניסה לדקור אותם

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

נכשל הלילה (רביעי) ניסיון לפיגוע דקירה במערת המכפלה בחברון. מחבל פלסטיני, תושב העיר 22, ניסה לדקור בסכין את לוחמי משמר הגבול באחת מעמדות הבידוק. הלוחמים לא נפגעו וירו אל פלג גופו התחתון.מצבו של המחבל בינוני. הוא פונה לטיפול בית החולים סורוקה בבאר שבע.

מהמשטרה נמסר כי "לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל ניטרלו מחבל שניסה לדקור את הלוחמים המוצבים במערת המכפלה שבחברון. מוקדם יותר הלילה, הגיע חשוד לאחת מעמדות הבידוק שבמערת המכפלה בחברון ובו פועלים לוחמי משמר הגבול. החשוד שלף סכין וניסה לדקור את הלוחמים, הלוחמים ביצעו ירי של מספר כדורים לעבר פלג גוף תחתון של המחבל. המחבל, בן 22 מחברון, פונה לטיפול רפואי בבית החולים סורוקה שמצבו בינוני עפ"י גורמי הרפואה. בהמשך יועבר לחקירה של כוחות הביטחון. אין נפגעים לכוחותינו".

מקרה מגיע לאחר שאתמול בערב, פלסטיני שהגיע למחסום קלנדיה שמצפון לירושלים נעצר לאחר שניסה לדקור את הכוחות במקום. החשוד, גבר בן 51 משכם, הגיע למעבר הרגלי בקלנדיה ללא אישור כניסה ונחסם על ידי מאבטחים. החשוד שלף מברג, תקף את הכוח, ונעצר במקום. אחד המאבטחים נשרט באופן קל בצווארו. המשטרה מסרה כי "החשוד נעצר והועבר לחקירה בכוחות הביטחון, נסיבות האירוע בבדיקה. אין נפגעים באירוע".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן