צילום: ויקיפדיה

לא חושש ממאסר: נבלני מודיע כי הוא חוזר לרוסיה

מנהיג האופוזיציה הרוסי כתב: "זו מעולם לא הייתה שאלה אם לחזור או לא פשוט כי מעולם לא עזבתי. בסופו של דבר הגעתי לגרמניה ביחידה לטיפול נמרץ מסיבה אחת: ניסו להרוג אותי"

מנהיג האופוזיציה ברוסיה, אלכסיי נבלני עדכן היום (רביעי) כי הוא יחזור ביום ראשון הקרוב מגרמניה לרוסיה, לאחר תקופה ארוכה שהוא שוהה בבית חולים בגרמניה שם הוא מתאושש לאחר שהורעל תוך שהוא מתייחס בביטול לאפשרות שהוא ייכלא.

אלכסיי נבלני, הוא מנהיג האופוזיציה של הנשיא הרוסי ולדימיר פוטין, הוא הועבר לטיפול בגרמניה באוגוסט לאחר שהתמוטט בטיסה פנימית בסיביר. גרמניה ומדינות מערביות אחרות קבעו כי היה זה ניסיון לרצוח אותו עם גז העצבים נוביצ'וק.

נבלני כתב ברשת החברתית שלו: "זו מעולם לא הייתה שאלה אם לחזור או לא פשוט כי מעולם לא עזבתי. בסופו של דבר הגעתי לגרמניה ביחידה לטיפול נמרץ מסיבה אחת: ניסו להרוג אותי, משרתיו (של פוטין) פועלים כרגיל בתפירת תיקים פליליים חדשים נגדי. אבל אני לא מתעניין במה שהם יעשו לי. רוסיה היא המדינה שלי, מוסקבה היא העיר שלי ואני מתגעגע אליהן".

המנהיג הרוסי אמר שנראה שהוא החלים כמעט לחלוטין. הודעתו הגיעה יום לאחר שנחשף כי הרשויות ברוסיה ביקשו מבית המשפט לכלוא אותו על כך שלכאורה הפר את תנאי המאסר על תנאי שלו. נבלני הורשע במעילה, אך טוען שזה היה ממניעים פוליטיים.

נזכיר כי שירות בתי הסוהר הפדרלי של רוסיה הורה לו בחודש שעבר לשוב למדינה ולדווח ללשכה במוסקבה, ולא יופעל עונש המאסר נגדו. הוא ובעלי בריתו האשימו את הרשויות במוסקבה בניסיון להפחיד אותו מלשוב לקראת הבחירות לפרלמנט שייערכו בספטמבר.

3 תגובות

איסה אומץ של בנאדם, פזוט לט יאמן שיש אנשים כאלו

מתאבד

ברור שזו התאבדות, השאלה רק כמה זמן זה יקח……….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו