יונתן סינדל / פלאש 90

שר המודיעין: "כל קול סער ימליך את לפיד לראשות הממשלה"

השר אלי כהן, התייחס ליציאה מהסגר: "אם הנתונים יהיו מתחת ל-2,000 נדבקים ביום ונרד מתחת ל-3% חיוביים - אתמוך בלסיים את הסגר ולהתחיל בצעדים מדורגים". עוד אמר כהן כי "אין ספק שבסוף ינואר נהיה עם יותר מ-2 מיליון מחוסנים במנה השנייה"

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

שר המודיעין אלי כהן אומר הבוקר (רביעי) כי מוקדם לדעת מתי יגמר הסגר, לדברי: "קודם כל, נראה את נתוני התחלואה. מהניסיון שלנו אנחנו רואים שיש עלייה חדה ולאחר מכן יש גם ירידה חדה. כפי שעלינו מרמות חיוביים של 1.8%, 3%, 4%, 6%, 7% כפי שיש לנו כיום, באותו אופן זה יכול לרדת" – את הדברים אמר ל'ווינט'.

"ללא ספק הצעדים שנוקטים במדינת ישראל – הסגר מצד אחד והחיסון – יביאו את התוצאות והדבר הזה חשוב בריאותית אבל הוא גם חשוב כלכלית. הוא נותן אופק לבעלי העסקים, לאירועי הספורט, אולמות התרבות".

"אנחנו כבר מתחילים ממש עכשיו לדבר על הכלים מה קורה ביום שלאחר הסגר, הדרכון הירוק, איך יוצאים ופועלים להגיע ל-200 אלף מתחסנים מדי יום. זה אפשרי, הוא הדגיש. "נצא בהדרגה. גם אם לא שבוע הבא, יכול להיות שזה יארך מקסימום שבוע לאחר מכן".

לדברי כהן: "אם הנתונים יהיו מתחת ל-2,000 נדבקים ביום ונרד מתחת ל-3% חיוביים – אתמוך בלסיים את הסגר ולהתחיל בצעדים מדורגים. אין ספק שבסוף ינואר נהיה עם יותר מ-2 מיליון מחוסנים במנה השנייה".

הוא נשאל האם לדעתו נתניהו יקים את הממשלה הבאה: "השאלה הנשאלת היא האם גדעון סער יבוא וישב עם מרצ? עם המשותפת? וצריך להבין דבר אחד, ברגע שגדעון סער בא ואמר שהוא לא יישב עם נתניהו – הוא כרך את גורלו בלפיד. המשמעות היא פשוטה: כל קול לגדעון סער ימליך את לפיד לראשות הממשלה".

השר כהן התייחס לאמירה של לפיג לפיה יגיעו "רק חמישה חיסונים בחודש ינואר": "אני לא הייתי מצביע עבורו אם הייתי שומע מישהו שנותן בחודש דצמבר תחזית לחודש ינואר ואומר שבינואר יהיו חמישה חיסונים, אומר שזה שקר. זה אותו אחד שאמר שהסכם הגרעין עם איראן הוא טוב כשברור לכולנו מהם החורים שהיו בהסכם הגרעין. אומרים היום בארה"ב שזה לא הסכם טוב, אומרים באירופה שצריך לבוא ולתקן אותו. זה מעיד על השטחיות".

מיש עתיד נמסר בתגובה לדברים: "השר כהן היה רוצה שהציבור ישכח את התקופה בה הוא שאף להחליף את נתניהו כשהיה במפלגת 'כולנו', ובטח שירצה שהציבור ישכח לו שהוא חלק מהממשלה המנופחת והמנותקת שנכשלה בטיפול הקורונה. רק מפלגת 'יש עתיד' גדולה תביא לממשלה שפויה וליברלית".

4 תגובות

אנו תשובה ממש לא עינינית בקיצר אין להם מה לענות!

התגובה של יש עתיד היא לא עניינית הם מומחים בלכבס מילים מבלי לומר כלום ובודאי לא לעשות כלום ובאם חס ושלו יגיעו לשלטון המומחיות שלהם תהיה בלהרוס ושוב אפס עשייה

מפלגת יש עתיד תביא לנו אין עתיד . תגביר טרור ורצח יהודים . תתן לגיטמציה לבגץ הרשעים לבנות בתי מחבלים עם דם על הידים . תחלק קצבאות למשפחות טרור . תחקוק חוקים שיפלו את החרדים . יתמוך בדילול אוכליסיית חרדים ומזרחיים . הכלב הנועז האפס השקרן שעסוק מבוקר עד ערב בשנאת יהודים יהיה לכל היותר מנקה אסלות בכלא של המחבלים . איש רע מעללים וטיפש גמור ..

רקדן המפלגות אלי כהן, "שר המודיעין" שמשתווה אך כמעט ל'משרד' המים וההשכלה הנמוכה,
פשוט הזוי – ואין צורך להסביר מדוע..
(אגב מי שישב עם לפיד (האב והבן) היה.. ביב.)
הוא רק שכח לציין:
שמי שמצביע לביב – מצביע בעצם למנסור עבאס לראשות הממשלה. (אני מתכוון לכך כמובן באותה 'רצינות', בה הוא אמר את דבריו.)

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell