צילום: צילום: תקשורת הרשימה המשותפת..

לפני ביקור נתניהו: עימותים בין מפגינים לשוטרים, 12 מוחים נעצרו

עשרות בני אדם הגיעו למחות בנצרת נגד הביקור המתוכנן של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין. עימות פרץ בין כוחות המשטרה למפגינים. משטרה פועלת למנוע מהמפגינים להתקרב לבניין אליו אמור נתניהו להגיע
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • היתומים זועקים אמא נפטרה מחיידק אלים ואין מי שיעזור לנו

  תוכן מקודם

עשרות בני אדם הגיעו למחות בנצרת נגד הביקור המתוכנן של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין. עימות פרץ בין כוחות המשטרה למפגיניםהמשטרה פועלת למנוע מהמפגינים להתקרב לבניין אליו אמור נתניהו להגיע – הפרטים המלאים הובאו ב'כאן'.

חברי הכנסת מהרשימה המשותפת הגיעו גם להפגנה. ח״כ עאידה תומא-סלימאן אמרה במקום: "נתניהו, גדול המסיתים נגד החברה הערבית, והאיש שנכשל בטיפול במגיפת הקורונה, מגיע עכשיו לנצרת כדי לקושש קולות של ערבים".

"הציבור הערבי מבין בפוליטיקה ויודע לזהות את הצביעות והשקרים של נתניהו – הוא לא יתן לראש הממשלה הרע הזה שום תמיכה – לא משנה כמה ״ערבים טובים״ הוא יגייס לצידו".

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה: "הבריחה הגדולה של נתניהו ממשפט הביאה אותו לנצרת בניסיון נוסף לפלג את החברה הערבית ולחלק אותנו לטובים ורעים. היה בזה משהו מעורר רחמים אם לא היה מביא אתו כוחות משטרה עצומים שמרביצים למפגינים ועיתונאים. אם ככה נראים ניסיונות הפיוס שלך עדיף שתשאר בבית".

באתר 'וואלה' דווח כי הביקור מגיע יממה לאחר שעלי סלאם, ראש עיריית נצרת, הופיע בסרטון בו הוא מביע תמיכה במחנך נאיל זועבי המבקש להתמודד ברשימת הליכוד. נתניהו יקיים ביקור מתוקשר במרכז החיסונים "דיאנה" שבמרכז העיר, ולאחריו יקיים מפגש סגור לתקשורת עם סלאם.

זועבי הוא איש חינוך מוסלמי מכפר נין שמביע זה שנים עמדות פרו-ציוניות, ונחשב לתומך מושבע של נתניהו. לאחרונה הוא פרש מניהול בית הספר בטמרה כדי להיכנס לפוליטיקה במשרה מלאה.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן