תומר נויברג / FLASH90

עודה: "המוריד ראש בפני גזען סופו קורבן"; טיבי: "נתניהו משקר בלי למצמץ"

לאחר נאום נתניהו בנצרת, הגיבו בחריפות חברי הכנסת מהרשימה המשותפת: "נאום נתניהו בנצרת עכשיו הוא ניסיון עלוב לקושש קולות מהציבור שנגדו נתניהו הסית במשך שנים, החברה הערבית רואה בו איום על החברה הערבית, ולא שותף שלה"

לאחר הנאום המחבק שנשא ראש הממשלה ובו הוא פנה לציבור הערבי, מגיבים חברי הכנסת של הרשימה המשותפת: יו"ר הרשימה: "במהלך עשור בשלטון נתניהו אפשר לארגוני הפשע להחריב את הרחובות שלנו ומנע תוכניות מתאר שהובילו להריסות הבתים שלנו. מעולם לא היה ראש ממשלה הסית נגד האוכלוסייה הערבית כמו נתניהו – מהערבים נוהרים ועד לסמן את כולנו כאיום קיומי".

"מי שמוריד ראש בפני גזען סופו להפוך לקורבן שלו. אין קיצורי דרך, רק קול מאוחד של החברה הערבית ושותפים יהודים תבטיח את האינטרסים של החברה הערבית".

ח״כ אחמד טיבי: "נתניהו משקר בלי למצמץ. הוא הסית נגד כל המצביעים הערבים בהיותם ערבים. הוא עשה זאת בבחירות 2015 ושב והסית נגד האזרחים בשלוש מערכות הבחירות שנערכו בשנתיים האחרונות".

"נתניהו לא דיבר על המשותפת, אלא על עצם האיום הנובע מהצבעה חוקית של אזרחים ערבים. לאחרונה הוא גילה באמצעות יועצים את הקול הערבי וכעת הוא מנסה להפוך אותנו לטמבלים השימושיים שלו. יואיל נתניהו לתרגם את ״אהבת הפתע״ שלו לערבים ע״י ביטול חוק הלאום, הפסקת הריסות בתים ומיגור ארגוני הפשיעה".

"הוא לא יעשה זאת. זאת אהבה זמנית לקול הערבי והיא תתפוגג מיד בתום הבחירות. הרופאים והאחיות הערביים שטיפלו בהוריו גם הם נהרו לקלפיות לפני שנתניהו ינהר ליישובים הערביים .זה הזמן לאחדות ברשימה המשותפת כדי לייצג בכבוד את הציבור הערבי".

ח״כ עאידה תומא-סלימאן: ״נאום נתניהו בנצרת עכשיו הוא ניסיון עלוב לקושש קולות מהציבור שנגדו נתניהו הסית במשך שנים. בדרך לנאומו בנצרת נתניהו נתקל בהתנגדות האמיתית של החברה הערבית – שרואה בו איום על החברה הערבית, ולא שותף שלה".

"נתניהו התגנב לעיר בחסות אלימות ברוטאלית של המשטרה, שהתנהלה כמו משטרה פוליטית בשירות ראש הממשלה – הכתה חברי כנסת, עצרה לפחות 8 פעילים והפעילה כוח חסר פרופורציות. אם המשטרה הייתה מפעילה כוח כזה נגד העבריינים אולי המצב היה טוב יותר".

3 תגובות

וחמד טיבי עוזר ערפאת המנובל הוא שיא היושר ….

עודה חבר כנסת טרוריס ותומך טרור אעש עלוב ואלים חסר אעמבציה רמאי גנב ומשקר את הערבים יומם וליל . איש מגעיל פני כלב

צריך להרוס את הבית של עודה המחבל ושל חבריו תומכי רצח יהודים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו