צילום: פלאש 90

"נכס לציבוריות הישראלית": דני דיין מצטרף למפלגתו החדשה של גדעון סער

הקונסול הכללי של ישראל בניו-יורק לשעבר הכריז על הצטרפות למפלגת "תקווה חדשה" של סער דיין מסר כי: "מצטרף מתוך תחושת מחויבות מלאה לצורך בהחלפת השלטון". סער אמר: "דיין מבטא באופן צלול ומובהק את הרעיון הלאומי-הליברלי"

דני דיין, לשעבר הקונסול הכללי של ישראל בניו-יורק ויו"ר ומועצת יש"ע לשעבר הודיע היום (רביעי) כי הוא מצטרף למפלגתו של גדעון סער "תקווה חדשה". עם חבירתו לסער אמר דיין: "אני מצטרף לתקווה חדשה ברגע מכריע התולדות המדינה, מתוך תחושת מחויבות מלאה לצורך בהחלפת השלטון".

דני דיין בן השישים וחמש הוא יליד ארגנטינה, רס״ן במיל' אשר שירת בצה״ל 7.5 שנים. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במימון מאוניברסיטת ת״א. דיין אף הקים ועמד בראש חברה גדולה בתחום מערכות מידע.

במסגרת תפקידו יצר דיין קשרים הדוקים ביותר עם כל גווני הקהילה היהודית, עם בכירי שתי המפלגות הגדולות ושלל קבוצות בחברה האזרחית האמריקנית וזכה להערכה מקיר לקיר על אופן ביצוע תפקידו.

דיין כהן כיו״ר מועצת יש״ע והוביל תהליך לפתיחתה כלפי החברה הישראלית. מאות מעצבי דעת קהל מהארץ ומחו״ל ערכו סיורים ביו״ש באותה תקופה.
דיין השמיע קול ברור למען ההתיישבות ונגד תופעות קיצוניות כגון ״תג מחיר״.

דני דיין אף הקים את הזרוע המדינית והבינ״ל של מועצת יש״ע, קיים מגעים קבועים ותכופים עם הממשל האמריקני ופרסם מאמרים בכלי תקשורת מובילים בעולם. כיום מכהן דיין כיו״ר המועצה הציבורית של ״נפש בנפש״ בהתנדבות. תפקידים נוספים אותם מלא דיין בעבר : מזכ״ל ״התחיה״, חבר מליאת ״יד ושם״ וחבר מליאת רשות השידור.

עם חבירתו לגדעון סער אמר דני דיין: ״אני מצטרף ל״תקווה חדשה״ ברגע מכריע בתולדות המדינה מתוך תחושת מחויבות מלאה לצורך בהחלפת השלטון ובהקמת ממשלה חדשה בראשות גדעון סער, היחיד שיכול להוביל היום את השינוי הנדרש למען ישראל ואזרחיה״.

יו״ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער אמר: ״ דני דיין הוא נכס לציבוריות הישראלית. דיין מבטא באופן צלול ומובהק את הרעיון הלאומי-הליברלי ומבין לעומק את חשיבות אחדות ישראל ואחדות העם היהודי כערך וכמרכיב חיוני בעוצמתה של ישראל. בקיאותו של דני דיין בחברה ובמערכת הפוליטית האמריקנית היא בעלת ערך רב במיוחד״.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו