צילום: דוברות המשטרה

לאחר שהישיבה נדחתה: הממשלה תתכנס לאשר את מינויו של שבתאי כמפכ"ל קבוע

ישיבת הממשלה תתקיים היום זאת לאחר שראש הממשלה החליפי ושר הבטחון בני גנץ קרא ביום חמישי האחרון לכנס את הממשלה כדי לאשר את המינוי למפכ"ל קבוע. הישיבה בסופו של יום נדחתה והיא תתקיים היום בה מינויו של שבתאי כמפכ"ל קבוע של משטרת ישראל יאושר על ידי הממשלה

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

הממשלה תתתכנס היום (ראשון) בכדי לאשר את מינויו של ניצב קובי שבתאי כמפכ"ל קבוע של משטרת ישראל. ישיבת הממשלה תתקיים היום זאת לאחר שראש הממשלה החליפי ושר הבטחון בני גנץ קרא ביום חמישי האחרון לכנס את הממשלה כדי לאשר את המינוי למפכ"ל קבוע.

כזכור, ישיבת הממשלה בנושא בוטלה בשבוע שעבר לאחר שבליכוד סירבו לאשר את מינוי השגרירים. נתניהו החליט שיש להשאיר לשר החוץ הבא את הסמכות להחליט בנושא מינוי השגרירים בצמתים מרכזיים כמו בהודו ובאיחוד האירופי.

הביטול נרשם גם ברקע כעס בלשכת ראש הממשלה על ההתבטאויות החריפות של גנץ כלפי נתניהו בנאומו בשבוע שעבר, ושל כחול לבן ברשתות החברתיות לאחרונה.

"‏למשטרת ישראל לא יהיה מחר מפכ"ל קבוע, לא תמונה נציבת שב"ס ולא ימונו 36 שגרירים במדינות חשובות בגלל שנתניהו החליט לבטל את ישיבת הממשלה", מסר אז גנץ בתגובה. "שוב הוכח ששיקולים אישיים ורק הם מובילים את נתניהו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן