צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף

נהריה מוצפת: המשטרה סגרה את כל הכניסות לעיר

ההצפה הראשונה החלה מעט לפני השעה 10:00 בבוקר, בעיקר באזורים המערביים של הנחל הקרובים לים. עיריית נהריה והמשטרה סגרו את הרחובות הצמודים, כמו גם נקודות תורפה בעיר כדוגמת הרחובות המעפילים ושטיינמץ. רק לאחר הפוגה בגשמים וירידת המפלס - הרחובות נפתחו

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • עכשיו בשביל מחר: זה מה שתענו אחרי מאה ועשרים

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

המשטרה הודיעה בשעות הצהרים (ראשון) כי כל הכניסות לעיר נהריה נחסמו לתנועה בעקבות הצפות. מאז שעות הבוקר נחל הגעתון גואה ומציף את הרחובות המרכזיים בעיר. הפעולות ללכידת המים באזורי ההר, מזרחית לנהריה, עדיין לא נושאות פרי – את הפרטים הביא אחיה ראב"ד ב'ווינט'.

ההצפה הראשונה החלה מעט לפני השעה 10:00 בבוקר, בעיקר באזורים המערביים של הנחל הקרובים לים. עיריית נהריה והמשטרה סגרו את הרחובות הצמודים, כמו גם נקודות תורפה בעיר כדוגמת הרחובות המעפילים ושטיינמץ. רק לאחר הפוגה בגשמים וירידת המפלס – הרחובות נפתחו.

העירייה עדכנה כי הכבישים החסומים הינם: שדרות הגעתון: בקטע שבין רחוב ויצמן לרחוב סוקולוב. רחוב ויצמן: בין צומת המייסדים לצומת סולד. רחוב סוקולוב: בקטע בין דוד אלעזר לרחל משכית.

המשטרה מבקשת מציבור הנהגים להיות קשובים להנחיות שמופצות על ידה באמצעי התקשורת, להישמע להוראות השוטרים ולהתאים את מהירות הנהיגה לתנאי הדרך, בדגש על המנעות כניסה אל מוקדי שטפונות והצפות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן