קרדיט: מטה שס

דרעי: "נמליץ על נתניהו אצל הנשיא – אחזיר את סער לימין"

במהלך פתיחת קמפיין הבחירות של שס, אמר שר הפנים: "היינו מהיוזמים שהקמנו את הבלוק, לצערנו חלק ממנו התפצל. כעת אנחנו שומעים בתוך המחנה שלנו על מועמדים אחרים שהם מבטיחים ורוצים להקים ממשלה של הימין אבל בלי נתניהו, שהם יהיו ראשי הממשלה"

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הציג היום (ראשון) את קמפיין המפלגה ומסר הצהרה: "בלי ש"ס חזקה אין נתניהו חזק. אני משוכנע ובטוח שתהיה ממשלת ימין גדולה שיעמוד בראשה נתניהו. אני מתחייב להביא את סער ובנט בצורה מכובדת והם יקבלו את התפקידים המכובדים".

"אנחנו אלו שיזמנו את הקמת בלוק הימין, כשאמרתי במערכות הקודמות שליברמן יקים ממשלה עם הרשימה המשותפת, תקפו אותי, איימו עליי בתביעת דיבה, אבל אני ידעתי במדויק מה התוכנית, התפקיד שלנו זה לוודא שלצד נתניהו כראש הממשלה תהיה ש"ס חזקה וגדולה שתשמור על מדינה יהודית- על השבת, על החינוך היהודי, על הכותל ועל גיור כהלכה ויחד עם זה שתשמור על החלשים בחברה".

"אני אומר לכם מעכשיו את תוצאות הבחירות: תהיה ממשלת ימין גדולה שבראשה יעמוד רה״מ נתניהו, וש״ס תהיה מפלגה גדולה ומרכזית בתוך הממשלה הזו".

"אני שומע ביקורות ומתקפות על כך שהכוח הפוליטי של ש"ס מכתיב את קבלת ההחלטות בממשלה לגבי הקורונה. אנחנו היינו הראשונים שזעקנו על חשיבות השמירה על ההנחיות מצד "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם". יחד עם זה, אנחנו לא נפקיר את היהדות והמסורת, ואת כל מה שקדוש לעם ישראל".

"אני עומד כאן ואומר בצורה ברורה. אנחנו לא מתביישים בכך ולא מנסים לטשטש את זה. בלי ש"ס חזקה בממשלה, לא היו עד היום נפתחים בכלל בתי הכנסת ולא הייתה מתאפשרת תפילה במניין אפילו במרחב הפתוח. בלי ש"ס חזקה לא היו מאשרים לקיים בכלל חופות כדת משה וישראל, בריתות, ובר מצוות".

דרעי אמר כי הוא מתחייב אחרי הבחירות להחזיר את גדעון סער ואת נפתלי בנט לגוש הימין: "אני מאחל להם הצלחה רבה בבחירות, אבל אדאג להחזיר אותם הביתה ולדאוג להם לכבוד הראוי להם לפי תוצאות הבחירות".

בתקווה חדשה הגיבו: "אנחנו מודיעים לאריה דרעי: זה לא יקרה. גם דרעי מבין שנתניהו איבד את אמון רוב הציבור. אין לנתניהו 61 ואין לנתניהו ממשלה. כל מה שהוא יודע להציע למדינת ישראל זה עוד ועוד מערכות בחירות וחוסר יציבות פוליטית וכלכלית. מה שנתניהו לא יצליח, אנחנו נצליח: נקים אחרי הבחירות ממשלה יציבה בראשות גדעון סער".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן