צילום: קבינט הקורונה האזרחי

מנהיג השולמנים אביר קארה מצטרף לימינה של בנט

הצעד מגיע לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו קיים בשבוע שעבר שיחת זום עם ראשי ארגון אני שולמן, והזהיר אותם כי אם לא יחברו אליו ויבחרו להקים מפלגה עצמאית - יביאו להקמת קואליציה שתהיה תלויה במרצ ויש עתיד. קארה טען לאחר מכן כי אין בכוונתו לחבור לליכוד

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

אביר קארה, מנהיג מחאת השולמנים, הודיע היום (שלישי) כי יתמודד בבחירות הקרובות לכנסת, במסגרת מפלגת ימינה.ץ קארה הוביל את קבוצת "אני שולמן" המבקשת לייצג את העצמאים, במיוחד בתקופת הקורונה, וההערכה היא כי יש בידה כוח רב שיעבור כעת למנהיגי המפלגה נפתלי בנט ואיילת שקד. מלבדו, דמות נוספת מהקבוצה צפויה להיכנס לרשימת ימינה, אך כנראה רק בעשירייה השנייה.

בשיחת זום עם פעילי הקבוצה, הודיע מוביל תנועת "אני שולמן", אביר קארה, על תמיכה בבנט לראשות הממשלה, ואמר את הדברים הבאים: "שנה וחצי פעלנו בזמן שהממשלה הפקירה אותנו. הגיע הזמן לעשות פה שינויים גדולים ולפתוח את הכלכלה ליוזמה חופשית, כך שכל אדם שעובד קשה ויוזם יוכל להצליח. היום אנחנו ממשיכים במרתון, מצטרפים לימינה ותומכים בנפתלי לראשות הממשלה".

"עבדתי עם בנט בתקופת הקורונה וראיתי איש חדור משימה עם צוות מקצועי. רק לבנט אכפת באמת מהכלכלה החופשית ומהעצמאים. אנחנו נכנסים כמשפחה, כקבוצה לתוך ימינה – לא רק אני אלא כתנועה. אנחנו מביאים איתנו עוד אנשים כדי שנוכל להעביר רפורמות ענקיות.
אנחנו נפרסם עוד היום את העקרונות היסודיים הקשורים לכלכלה ולעסקים ועל בסיסם נקים את הממשלה הבאה בראשות בנט".

יו"ר ימינה, נפתלי בנט: "מברוק גדול על היום הזה. היום, ימינה והשולמנים זו משפחה אחת. אנחנו הבית של חצי מיליון העצמאיים ובעלי העסקים בישראל, של כל מי שנאבק לקיים עסק במדינה שלנו. אני יודע מה זה להיות בעל עסק, הקמתי בעשר אצבעותיי. אנחנו יודעים כמה זה קשה, כמה הממשלה לא עוזרת".

"המטרה שלנו מאוד חדה: להפוך את ישראל לגן עדן לכל מי שרוצה ליזום, לפרוש שטיח אדום כדי שבעלי עסקים יוכלו להצליח. בממשלה שאני אקים ב-23 במרץ אנחנו רוצים עוד אנשי עשייה, לא עוד פוליטיקאים. במשבר הקורונה בקבינט לא היה אף נציג של המגזר העסקי וזה זעק. הדבר הזה הולך להשתנות. בשנה וחצי האחרונות אביר ואתם עשיתם היסטוריה, העליתם את העסקים לראש התורן. אני רוצה אנשים פייטרים כמו אביר וכמוכם".

"החיבור הוא בין השולמנים כולם לבין ימינה, לא רק אביר מגיע אלא כולכם כקבוצה. כמשפחה אחת אנחנו נילחם ונכניס בממשלה בראשותי מספר מהליכים משמעותיים שישנו את המצב. ימינה נפתחה לכל עם ישראל, שכירים ועצמאיים, דתיים וחילוניים, לחרדים, מסורתיים, יהודים, ערבים – יש מקום לכל מי שמאמין בדרכנו הציונית והלאומית, של כלכלה חופשית, של לתת לאנשים לשגשג ולנפש האדם לפרוח ולהקים עסקים בישראל".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן