צילום: ויקיפדיה

לאחר ארבע שנים: טראמפ נפרד – "אלו היו ארבע שנים נפלאות, אנחנו נתראה בקרוב"

הנשיא היוצא דונלד טראמפ נשא לפני זמן הקצר את נאום הפרידה שלו מהבית הלבן: "זו הייתה הזכות של חיי והכבוד הגדול בחיי  לשרת אתכם כנשיא. אמשיך להקשיב לכם כל העת. תמיד אלחם בשבילכם, עבדנו מספיק קשה וקיבלנו מעל 70 מיליון קולות. זו הייתה קדנציה מופלאה, אנחנו עוד נתראה"

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

הנשיא היוצא דונלד טראמפ נשא לפני קצר את נאום הפרידה שלו מהבית הלבן, לאחר הפסד במערכת בחירות סוערת שקרעה את העם האמריקני.

טראמפ אמר בנאומו כי" אני רוצה לומר שאתם נפלאים והמדינה הזו מדהימה, זו הייתה הזכות של חיי והכבוד הגדול בחיי  לשרת אתכם כנשיא. אמשיך להקשיב לכם כל העת, העתיד של המדינה הזו מעולם לא היה טוב יותר. אני מאחל להנהלה החדשה המון הצלחה. אני בטוח שהם יצליחו בזכות אותן היסודות שאנחנו הנחנו. הם מתחילים מנקודה מצוינת, כזו שאף נשיא לא היה בה קודם".

קיבלנו מספר מדהים של למעלה מ-70 מיליון קולות. אנחנו עוד נשוב ונתראה. אני מודה לסגני מייק פנס, ולקונגרס שעבד איתי בצורה מדהימה, הבלתי אפשרי – נהיה אפשרי. הנס הזה קרה בזכות כל אותם האנשים שעבדו אתנו בוושינגטון. לא היינו נשיאות ככל הנשיאויות .בנינו כוח חלל וכוח צבאי עצום. אני מקווה שהממשל החדש לא יעלה לכם את המיסים. אבל אם זה יקרה – תזכרו שהזהרתי אתכם. אם יקרו דברים נוראיים – אל תשכחו איפה שמעתם את זה לראשונה".

"היה הכבוד והזכות הגדולים ביותר שלי להיות הנשיא שלכם", אמר טראמפ, וקהל אוהדיו השיב לו בקריאות תודה. הוא חלק מחמאות לרעייתו מלניה, ואמר "העם העריך אותה כל כך". בשלב זה העביר את המיקרופון לרעייתו, וגם היא נפרדה: "להיות הגברת הראשונה שלכם זה היה הכבוד הגדול ביותר של חיי. תמיד תהיו בלבי ובתפילותיי. שאלוקים יברך את האומה המדהימה הזו". "אנחנו אוהבים אתכם. עוד נתראה בקרוב", חתם הנשיא.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן