תקדים מסוכן: במהלך המהומות בבני ברק – שוטר שלף נשק וביצע ירי באוויר

במהלך המהומות בבני ברק שוטר ששההה במקום ביצע ירי חי באוויר, מדוברות המשטרה נמסר כי השוטר חש סכנה לחייו ולכן ביצע ירי באוויר. "במהלך פעילות מבצעית לאכיפת תקנות קורונה בעיר בני ברק, החלה התקהלות המונית של תושבי המקום סביב השוטרים"

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

זעזוע בבני ברק: במהלך המהומות בעיר בין כוחות המשטרה לקבוצות חרדים ביצע שוטר ירי חי מנשקו באוויר דבר שגרם להלם גדול במקום. מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר במהלך פעילות מבצעית לאכיפת תקנות קורונה בעיר בני ברק, החלה התקהלות המונית של תושבי המקום סביב השוטרים, תוך ידוי אבנים לעברם. בתוך כך, השוטרים חשו סכנה לחייהם ולפיכך אחד השוטרים ביצע ירי באוויר. האירוע נמשך ללא נפגעים".

המקרה אירע במהלך מהומות בעיר בני ברק, כוחות המשטרה שהגיעו לאכוף את תקנות הסגר והקורונה בעיר החלו לפנות התקהלויות. מספר צעירים התגודדו סביב שוטר שלפתע שלף את נשקו וביצע ירי באוויר, דבר שהוא תקדים מסוכן לחלוטין, בדוברות המשטרה כאמור ניסו להסביר את הצעד המסוכן וטענו כי השוטר חש סכנה לחייו.

מוקדם יותר דווחנו כי החל משעות הבוקר המוקדמות הגיעו כוחות משטרה גדולים לעיר אשדוד בכדי לאכוף את הנחיות הקורונה. כוחות המשטרה הגיעו לישיבת 'גרודנא' בעיר ובמקום התפתחה מהומה, שוטרים אף תועדו כשהם חובטים בילדים קטנים, דבר האסור על פי החוק. במשך שעה ארוכה ניסו השוטרים לפזר את התלמידים שהתקבצו במקום, חלקים מהם אף נעצרו ועוכבו.

אך לא רק באשדוד, גם ברחוב יואל בירושלים הגיעו כוחות משטרה רבים לבית המדרש של חסידות סאטמאר במקום, במקום התפתחה מהומה גדולה כאשר קבוצת חרדים קיצוניים הגיעו למקום והחלו לעורר פרובקציות. כוחות המשטרה התנהלו ביד קשה וניסו לפזר את המפגינים שהתקהלו במקום.

גם בביתר ובבית שמש נרשמו בשעות האחרונות עימותים בין כוחות המשטרה לקבוצות של חרדים כאשר המשטרה ניסתה לפזר התקהלויות ולאכוף את תקנון הקורונה. על פי הדיווחים בביתר עילית נעצר הרבי מלעלוב הצעיר המתגורר במקום לאחר שהתפתח עימות בינו לבין השוטרים שהגיעו לאכוף את תקנון הסגר.

בשעה זו תלמידי ישיבה מפגינים ברחובות בני ברק זאת כמחאה על התנהלות המשטרה הבוקר בהיכל ישיבת גרודנא אשדוד, כוחות משטרה רבים הגיעו למקום והם פועלים בשעה זו לפזר את ההפגנה המתקיימת ברחובות בני ברק המרכזיים.

מדוברות המשטרה נמסר בתגובה לאירועי הבןוקר באשדוד, "כוחות משטרת ישראל הגיעו הבוקר למוסד גרודנא בעיר אשדוד על מנת למנוע את קיום הלימודים במקום בניגוד להנחיות, זאת לאחר שלאורך השבוע האחרון בוצעה נגד המוסד אכיפה, ומנהליו סירבו להפסיק את פעילותו. במקום החלה התגודדות וקריאות נגד השוטרים, וכן ניסיונות של חלק מהמתגודדים להיכנס לתחומי המוסד בכוח".

8 תגובות

שימו לב אף אחד לא עומד ליד השוטר אלא הוא מנסה להבהיל את התושבים הם טעו התושבים חשו סכנה לחייהם אין מילים חיות אדם

משטרה ברברית

בס"ד
בבלפור גם היה שולף. גם כדור באוויר מסוכן. לאחר שהכדור לא יכול להמשיך התאוצה נפסקת ונופל כמו אבן על ראש של מישהו. כבר נהרגה מישהי מדבר כזה. מטומטם.

להחרים לו היום את הנשק. מג'נון

הם צודקים , כמה עוד ימותו??? למה לעצור עיר שלם בשבילם? איפה הגזל מנשים שחזרו מעבודה ולא היה כניסה לעיר… אתם רוצים ללמוד, תלמדו בסתר ולא עם רעש וצילצולים…

חרדים יקרים!!! היזהרו!!! זכרו את אהוביה סנדק הי"ד!! עכשיו אתם על הכוונת של המשטרע!!! תכינו כבר עכשיו מסטרינה חדשה לראש מח"ש שתוכל לטייח!!!
הרצחת וגם טייחת??? בושה למשטרע!!!!

בסוף השוטרים ירצחו חרדי

השתגענו?!?! זאת הדרך שלנו?!?
אבנים ומקלות ואלימות? לקלל יהודי שני במילה "נאצי"?!?
זאת תורה וזה שכרה???
מדוע תכה רעך – רשע!

ואח"כ להצדיק את ההתנהגות של נוער השוליים ושל קיצוניים מחרחרי מלחמה?

אנחנו חרדים לדבר ה! לא עדר ביריונים!

די לאלימות! די להצדקה!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן