צילום: שמוליק גרוסמן - דוברות הכנסת

ח"כ טסלר תקף את מר"ץ: "התרתם את דמו של האדמו"ר ושל הציבור החרדי כולו" • צפו

ח"כ יעקב טסלר תקף היום בחריפות את קמפיין מר"ץ שיצאו בהסתה נוראית נגד הציבור החרדי כולו ובעיקר נגד האדמו"ר מויז'ניץ כאשר פרסמו את תמונתו תחת הכותרת "מסוכן לבריאות הציבור", עפ"ל. טסלר נעמד במליאת הכנסת וזעק על ביזוי כבוד התורה, "הפכתם למפלגה של שנאה"

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • סיטואציה מביישת: עזרו לבת ישראל עזובה

  תוכן מקודם

 • "אני מתחנן, עזרו לי להחזיר לילדים אמא בריאה" אברך צעיר מתחנן על חיי אשתו.

  תוכן מקודם


"תארו לעצמכם – אתם פוסעים ברחוב בכל מדינה בעולם ונתקלים בפרסום הבא: תמונה ענקית של יהודי ועליו הכיתוב "מסוכן לבריאות הציבור!". כיהודים, מה זה היה מזכיר לכם? זה בדיוק מה ש'מרץ' עשתה. בקמפיין הסתה גזעני, על גבול האנטישמי, נראה האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א ומעליו הכיתוב: מסוכן לבריאות הציבור" – כך פתח ח"כ יעקב טסלר את נאומו החריף היום (רביעי) במליאת הכנסת זאת לאחר הקמפיין האנטישמי שפרסמו במפלגת מר"צ.

בנאומו החריף תקף ח"כ טסלר ואמר, "אביגדור ליברמן קרא לא להמתין לממשלה ולפתוח את מערכת החינוך. בוגי יעלון הצהיר כי אפילו אם יידבקו מאות אלפי בני אדם, לא ימנעו ממנו להפגין בכל הכוח. ואילו חבר מפלגת מרץ עצמה, יאיר גולן, אמר כי משבר הקורונה הוא אחיזת עיניים. אבל לא ראיתי את תמונתו של יאיר גולן מתנוססת בשלטי חוצות – מסוכן לבריאות הציבור".

"הקריאות של פוליטיקאים ואישי ציבור להפר את הנחיות הממשלה, אינם מסוכנים לבריאות הציבור. ההסתה כנגד הסגרים והקורונה אינה מסוכנת לבריאות הציבור. הפוליטיקאים שנתפסו מפרים בעצמם את ההנחיות, אינם מסוכנים לבריאות הציבור. אלפי המפגינים בבלפור ללא שמירה על ההנחיות, אינם מסוכנים לבריאות הציבור".

טסלר המשיך בנאומו הכואב וזעק, "העיקר מצאו את האשם ואת האדם המסוכן ביותר בישראל: האדמו"ר מויז'ניץ. האדמו"ר שהביע את כאבו מסגירת מוסדות החינוך לכלל ילדי ישראל, הגורמת לנזקים חינוכיים, נזקים עליהם אין חולק, הפך לאדם מסוכן. ועל ידי מי? על ידי מפלגת מרץ. מפלגה המדשדשת בסקרים והעומד בראשה, ח"כ ניצן הורביץ מכונה על ידי בכירים בתוך מפלגתו, כפי שפורסם ב'זמן ישראל': אנטיפת, רגזן, ממורמר, וכמי שלא בוחל בשקרים, וכפוליטיקאי המעדיף סיקור תקשורתי על פני מהות".

"אבל אם הוא חושב כי בהפצת שקרים הוא יצליח לקושש קולות בבחירות, הוא טועה. לא האדמו"ר מסוכן לבריאות הציבור. הם עצמם סכנה לבריאות הציבור. סגירת מוסדות חינוך והשתקת הבל פיהם של תינוקות של בית רבן, עליהם העולם עומד, זה סכנה לבריאות הציבור. המשך חילולי השבת במרחב הציבורי, הם סכנה לבריאות הציבור. כידוע, שבת היא מלזעוק ורפואה קרובה לבוא".

"את המרץ הזה אי אפשר להכשיר. חציתם פה את כל הקווים. המפלגה שחרטה על עצמה את הדאגה לזכויות האזרח והפרט, התירה את דמו של האדמו"ר ושל הציבור החרדי כולו. איבדתם את הלגיטימיות להתבטא בגנות האלימות, ההסתה, הגזענות והפילוג. איבדתם את הזכות להילחם עבור זכויות מיעוטים. אי אפשר להסית לאלימות כנגד מיעוט אחד ולחרוט על דגלך זכויות מיעוטים אחרים".

"מרץ – הפכתם למפלגה של שנאה! איך אתם צועקים: בושה! בושה! בושה!" – סיים ח"כ יעקב טסלר את נאומו החריף.

5 תגובות

נאום טוב!
מי כתב?

להוציא מפלגת מר"ץ מחוץ לחוק כי היא מסוכנת לציבור

צודק במיליון אחוז אם זו היתה אחת המפלגות המזרחי כגון בן גביר או כהנא היו אומרים יחים כאלו על השמאל במקום היו מוציאים אותם מהכנסת

חזקקקקק!

תאכל את הכובע
החכם עיניו בראשו
בשביל מה היה חסר לעשות את כל הבלאגן הזה, ועוד בשם כל הציבור החרדי!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture