נתניהו צעק על החרדים; חוק הקנסות יאושר לפי הגירסה המקורית

דוברות המשטרה

נתניהו צעק על החרדים; חוק הקנסות יאושר היום – כפי הגירסה המקורית

הניסיונות לרכך את חוק הקנסות נכשלו, ובני גנץ רושם ניצחון על פני הליכוד והמפלגות החרדיות: אחרי ש'כחול לבן' הציבה אולטימטום, הודיע יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר כי "חוק הקנסות יעבור היום בנוסחו המקורי" • מסתמן כי יש רוב בכנסת להצעת החוק

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

"חוק הקנסות יעבור היום בנוסחו המקורי. נפעל כדי שהוא יוצבע היום על מנת שנוכל להתחיל מיידית לאכוף את כל אלו שאינם שומרים על ההנחיות" – כך הודיע הבוקר (חמישי) יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר.

מדובר בניצחון לשר הביטחון בני גנץ, שהתעקש לאשר את החוק בניסוחו המקורי, בלי להסכים לדרישת המפלגות החרדיות לרכך במעט את ניסוחו ולמנוע סמכות מכל שוטר להעניק קנס מוגדל וסגירת מוסדות חינוך.

גנץ איים כי אם הצעת חוק הקורונה לא תאושר בגירסה המקורית, 'כחול לבן' תתנגד להארכת הסגר למרות נתוני התחלואה הגבוהים, בטענה כי יש צורך באכיפה שוויונית אצל החרדים ואצל החילונים.

מיכאל שמש וזאב קם דיווחו הבוקר בכאן חדשות את שנעשה מאחורי הקלעים בעימות הסוער במערכת הפוליטית על חוק הקנסות. לפי הדיווח, ראש הממשלה בנימין נתניהו הפעיל מסע לחצים על ראשי המפלגות החרדיות בנושא.

בשיחה עם ראשי הסיעות החרדיות אמר נתניהו כי הליכוד עלול להיפגע בבחירות אם החוק לא יאושר. לטענת גורמים שעודכנו בפרטי השיחה, ראש הממשלה זעם וחלק מהשיח הגיע לכדי צעקות.

עוד דווח כי לטענת נתניהו, יו"ר כחול לבן בני גנץ עשה קמפיין משמעותי סביב החוק הזה, ואסור לאפשר לו זאת. לפי גורם אחר, ראש הממשלה האשים את גנץ כי הוא כביכול מרוצה מהתחלואה הגבוהה, רק משום שהיא פוגעת בליכוד.

לפי הדיווח בכאן חדשות, בדגל התורה, שנציגם, ח"כ יעקב אשר אמור לאשר את החוק בוועדת החוקה הסכימו לדרישת נתניהו והחליטו כי ח"כ מהליכוד ינהל היום את הדיון בוועדה בנושא. במפלגת הליכוד הכחישו את הדיווח.

3 תגובות

שימו לב ל"נאמנות" של ביב:
הוא צריך לעשות קמפיין – אז גם הוא מעמיד את החרדיים במטווח.
בוגד נשאר בוגד נשאר בוגד!

זו לא בגידה!
האינטרס החרדי שנתניהו והליכוד לא ינזקו, אחרת לפיד ירכיב ממשלה חלילה!!!

זה בגידה של חברי כנסת החרדים שהסכימו
לפגיעה במוסדות החינוך ולהגדלת הקנסות
רוב החרדים נגד הסגר ונגד הגדלת הקנסות החברי כנסת צריכים לייצג את רוב החרדים
ולא להיות הבובות בתיאטרון של גנץ וביבי
למה אנחנו הבובות של ביבי ????????????

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell