המועמדת ברשימה של בנט: החרדים גונבים בקלפיות; מדינת הלכה

Yonatan Sindel/Flash90

המועמדת ברשימה של בנט: החרדים גונבים בקלפיות; מדינת הלכה

אחרי דבריו כי "הפוליטיקאים החרדים בעלי הבית של המדינה", מודיע נפתלי בנט על מועמדת חדשה ברשימת 'ימינה' לכנסת, שמגיעה היישר ממפלגתו של איווט ליברמן וחתומה על מספר משפטים נגד הציבור החרדי, וטענות נגד "מדינת הלכה"

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

יחסיו של יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט עם הציבור החרדי ידעו עליות ומורדות. בקדנציה הראשונה שלו בכנסת, בחר לחתום את 'ברית האחים' הזכורה לרעה עם יאיר לפיד, אך מאז – הכל השתנה.

בנט עצמו הצהיר כבר כי לא יחזור לאותם ימים, ובקדנציה הקודמת אף היה בקואליציה עם ש"ס ויהדות התורה, ויחדיו פעלו בשיתוף פעולה מלא. כעת, נראה כי כדי לעלות חזרה בסקרים, שוב פותח בנט חזית נגד החרדים.

אחרי שכתב היום כי "נתניהו הפך את הפוליטיקאים החרדים משותפים לבעלי הבית של המדינה", והבטיח כי אם יקים את הממשלה הבאה ישנה זאת, הוא מצרף מועמדת חדשה לרשימת המפלגה לכנסת, שחתומה על מספר התבטאויות נגד החרדים.

בהודעה מטעם 'ימינה' נמסר היום כי היזמית סטלה ויינשטיין, חברת מועצת העיר אשדוד, חוברת למפלגה. ויינשטיין, עברה למפלגתו של בנט היישר מישראל ביתנו של איווט ליברמן.

במספר הזדמנויות בעבר כתבה נגד החרדים, כאשר בין היתר בראיון לעיתון מקומי באשדוד רמזה כי החרדים גונבים ומזייפים. לדבריה, "אהיה בתוך הקלפיות, בעיקר אצל החרדים, כדי למנוע גניבות וזיופים".

בקריאה בעבר להצביע עבור ליברמן כתבה כי "במצב בו כבר היום 59% מלומדי כיתה א' שייכים ללימוד החרדי, עולם בלי ליברמן הוא עולם שפירושו קריסה כלכלית למדינת ישראל!".

בהתייחסות אל הרב רפי פרץ, שר החינוך ומי שהיה שותפו של בנט בבחירות קודמות כתבה ויינשטיין, "זה שר החינוך שאנחנו רוצים? תצביעו למדינה נורמלית ולא למדינת הלכה!".

כך, עם התבטאויות אישיות נגד החרדים ובצירוף מועמדים שהשתמשו בתעמולה בסגנונו הבוטה של איווט ליברמן נגד הציבור החרדי, תוהים במערכת הפוליטית: יחסי בנט והחרדים לאן?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell