צילום: דוברות

משפט נתניהו • הליכודניקים רצו להתייצב בבית משפט, נתניהו ביקש להימנע

שלב ההוכחות במשפט ראש הממשלה ייפתח מחר, וברקע הדרישה לדחות את הדיון בשל הבחירות, התארגנו חברי כנסת ופעילים בליכוד להתייצב בבית המשפט ולהפגין את תמיכתם בבנימין נתניהו שהוציא סרטון עם בקשה לא להגיע למקום, בשל המוטציה המתפשטת: "כולם כבר רואים שמסע הצייד נגדי מתפורר"

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

מחר (שני) בשעה 09:00 בבוקר ייפתח שלב ההוכחות במשפט המתנהל נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, המואשם בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים. מדובר בשלב המרכזי במשפט, במסגרתו צפוי נתניהו לכפור בהאשמות, ייקבע הלו"ז להמשך ויחל שלב העדויות הארוכות.

דרישה לדחייה במשפט נתניהו: "אל תתנו יד להתערבות בוטה בבחירות"

חברי כנסת, שרים ופעילים במפלגת הליכוד התארגנו הגיע מחר להפגין בסמוך לבית המשפט את תמיכתם בנתניהו, בזמן הדיונים המשפטיים המתנהלים בפנים. בסרטון שפרסם, ביקש מהם נתניהו לא להגיע למקום בשל התפשטות הקורונה.

"אני יודע שאתם מתכננים להגיע מחר לבית המשפט. אני יודע שאתם רוצים לחזק אותי מול התיקים התפורים והשקריים נגדי. אבל אנחנו בזמן של מוטציה מתפשטת בעולם, גם בארץ, ולכן למען בריאותכם אני מבקש מכם – אל תגיעו מחר".

נתניהו הוסיף, "חוץ מזה, כולם כבר רואים שמסע הצייד נגדי מתפורר, כולם מבינים שזהו ניסיון שקוף להפיל ראש ממשלה חזק מהימין ובכך להמליך ממשלת שמאל בראשות לפיד. בגלל הרדיפה של הימין אנחנו ננצח עוד יותר בגדול!".

יצוין כי הדיון שייערך מחר נדחה בחודש ימים בשל מגבלות הקורונה. מחר, הוא ייערך באולם מיוחד שמורכבת משני אולמות ישנים של בית המשפט, כדי לאפשר ניהול תקין של המשפט בהתאם להנחיות המגבילות בשל התפשטות הקורונה בישראל.

4 תגובות

נתניהו ממש אחראי וכן דואג לבריאות של כולם למרות שזה קצת יפריע לו למרות זה מנסה לשמור אל הבריאות של כולם (הליכודניקים)

זה בהחלט יפה שנתניהו שומר על הליכודניקים שלא ידבקו ובזה יכול לדעת שלא יהיה חולים מהליכוד שילכו להצביע לו ולא שהיו חולים כמובן (הליכודניקים)
יכול להיות שלכן נתניהו מרשה שיהיה הפגנות של השמאל כדי שידבקו לפני הבחירות (וגם בבחירות)

הוא חושש שיקרה מה שקרה לטראמפ בגבעת הקפיטול והכל יתהפך עליו…
ביבי חזק ואמץ!

ביבי אל תדאג העם איתך

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell