מבוכה: אחרי שעות של חיפושים, החשוד ברח מבסיס חיל האוויר בנבטים

מבוכה: אחרי שעות של חיפושים, החשוד ברח מבסיס חיל האוויר בנבטים

כוחות צה"ל ומשטרת ישראל איתרו את הנקודה ממנה ברח החשוד שפרץ לבסיס נבטים אמש, במהלך מרדף משטרתי אחריו אחרי שנחשד בגניבת רכב • צה"ל יתחקר: איך הצליח תושב הפזורה הבדואית להיכנס ולצאת מבסיס חיל האוויר בלי שייתפס?

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

התקרית החריגה של פריצת תושב הפזורה הבדואית החשוד בגניבת רכב לתוך בסיס חיל האוויר בנבטים: במהלך הלילה אותרה נקודה בבסיס, ממנה ככל הנראה הצליח החשוד לברוח החוצה.

דובר צה"ל עדכן כי החשוד טיפס על שתי גדרות תיל ועל גדר בגובה כחמישה מטרים ויצא מהבסיס. על הגדרות אותרו מספר סימנים המעידים על כך שהחשוד טיפס וברח החוצה.

הלילה, כזכור, החל מרדף משטרתי אחר רכב אזרחי, ככל הנראה גנוב, ובו חשוד. במהלך המרדף המשטרתי הגיע הנהג החשוד במהירות גבוהה לשער בסיס חיל האוויר נבטים.

החשוד שנהג ברכב נמלט ממנו, כיוון שהרכב נבלם מהדוקרנים והחל לרוץ במרחב הבסיס. כוחות צה"ל בסיוע היחידה האווירית של המשטרה, יחידות ההגנה הקרקעית, אמצעי חוזי של חיל האוויר וגששים סרקו את המרחב וחיפשו אחר החשוד ברחבי הבסיס.

את החשוד לא הצליחו למצוא, אך הם איתרו את הנקודה ממנה נמלט החוצה. איך זה קרה שלמרות האבטחה הכבדה הצליח הבדואי להיכנס ולצאת בלי להיתפס? בצה"ל הודיעו כי האירוע יתוחקר.

דובר צה"ל מסר כי "על הגדרות אותרו מספר סימנים המעידים על כך שהחשוד טיפס וברח החוצה. ממצאים אלו הועברו להמשך חקירת משטרת ישראל. האירוע יתוחקר ויופקו ממנו הלקחים הנדרשים".

בצה"ל הוסיפו והדגישו כי "לאורך כל האירוע לא נשקפה סכנה למשרתי הבסיס ולמתקניו הביטחוניים. כוחות חיל האוויר והמשטרה פעלו בשיתוף פעולה מלא לעצירת החשוד".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell