צילום: Moshe Shai/FLASH90

מחדל: פרצו לתוך בסיס צבאי ואספו מידע בעזרת רחפנים

כנופיית פורצים חדרה למחנה נתן בבאר שבע, אספה מודיעין באמצעות רחפנים - ופגעה ברשת החשמל של הבסיס • למרות שהיה לצה"ל ולמשטרה אינדיקציה לפריצה המתוכננת, לא הצליחו למנוע אותה
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

כנופיית פורצים חדרה בתחילת השבוע לבסיס נתן בבאר שבע – ואף גרמה להחשכת הבסיס באמצעות רחפנים – כך נחשף הערב (רביעי) במהדורה המרכזית של חדשות 12.

לפי הדיווח, הרחפנים פגעו ברשת החשמל – וגרמו לחשכה בבסיס, אליו פרצו בחסותה. יצוין כי מדובר במחדל השני השבוע, יומיים אחרי החדירה לבסיס חיל האוויר בנבטים.

הפורצים עשו שימוש בטיסנים ורחפנים וכך אספו מודיעין על מה שקורה בבסיס ועל דרכי פריצה והימלטות ממנו. הם חדרו לבסיס דרך הגדר, ועל פי החשד היעד היה אמצעי לחימה וציוד צבאי נוסף. עם זאת, הם לא גנבו נשק אלא ציוד צבאי אחר.

עוד דווח כי לצה"ל ולמשטרה כבר היה מידע על הכוונה לפרוץ לבסיס – ובכל זאת הם לא הצליחו למנוע את הפריצה. יצוין כי עד כה לא נעצרו חשודים בביצוע הפריצה לבסיס.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה לחדשות 12: "בעקבות אירועים חריגים באזור, הועלתה רמת הכוננות של הבסיס באופן מיידי, לרבות תגבור האבטחה ועיבוי יעדי ההגנה. לא נגנבו נשקים, זוהתה פריצה בגדר שנחסמה באופן מיידי. בנוסף – בעקבות זיהוי כלי טיס אזרחיים במרחב הבסיס, נעשה שימוש באמצעיים טכנולוגיים בתיאום עם משטרת ישראל".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן