"בחברון יבחן העם היהודי": ח"כ ואטורי סייר בחברון וקרא להחיל ריבונות במקום • צפו

במסגרת הסיור, נפגש חבר הכנסת ואטורי עם ראש מנהלת היישוב היהודי בחברון, הרב הלל הורביץ, עם ראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן ועם שי גליק, מנכ"ל ארגון בצלמו. "חברון היא עיר האבות ועלינו לחזק את הגחלת היהודית ואת המתיישבים היהודים בעיר", אמר הח"כ מהליכוד

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • הגאון ר' אלימלך בידרמן בבקשה מפתיעה

  תוכן מקודם


בעקבות פנייתו ליו"ר ועדת החו"ב בדבר קיום הבטחתו לערוך סיור לוועדה בנושא הנגשת מערת המכפלה, הגיע היום חבר הכנסת ואטורי מהליכוד לסיור במקום על מנת לבחון את הנושא בשטח.

ח"כ ואטורי: "בחברון יבחן העם היהודי. ריבונות בחברון מחזקת את ריבונותנו בתל-אביב, בחיפה, ביפו ובכל חלקי ארץ ישראל. אני קורא ליו"ר הוועדה לקיים את הבטחתו ולהגיע לסיור במערת המכפלה יחד עם חברי הוועדה. ההנגשה היא המעשה ההומניטרי החשוב ביותר בעת הזו ואסור לנו להיכנע ללחצים ולעתירות מצד הרוצח העומד בראש עיריית חברון. הגיע הזמן לקיים את ריבונותו של העם היהודי במקום בו קבורים אבות ואמהות האומה".

במסגרת הסיור, נפגש חבר הכנסת ואטורי עם ראש מנהלת היישוב היהודי בחברון, הרב הלל הורביץ, עם ראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן ועם שי גליק, מנכ"ל ארגון בצלמו.

ח"כ ואטורי: "מתיישבי היישוב היהודי וקרית ארבע הם דור החלוצים אשר מחזיר עטרה ליושנה ומקיים את הרציפות היהודית בחברון שנפסקה בעקבות פרעות תרפ"ט. חברון היא עיר האבות ועלינו לחזק את הגחלת היהודית ואת המתיישבים היהודים בעיר. ההתיישבות היהודית בכל חלקי ארץ ישראל היא פניה של הציונות ועלינו לתמוך בה בכל דרך".

כתבות קשורות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture