צילום מסך מתוך הטוויטר של חמינאי

מנהיג העליון באיראן מאיים: "אם נרצה נשק גרעיני – הליצנים הציונים לא יעצרו אותנו"

עלי חמינאי נשא נאום תוקפני במיוחד ואיים כי אם מדינתו תרצה לייצר נשק גרעיני אין שום מצב שישראל תוכל לעצור בעדה. במהלך נאומו הוא כינה את ישראל "ציונים ליצניים" והבהיר כי כרגע איראן אינה מעוניינת בנשק גרעיני מסיבות דתיות. לדבריו, ארצו תעשיר אורניום לרמה של מעל 60%

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

מנהיגה העליון של איראן, עלי חמינאי, נשא הלילה (בין שני לשלישי) נאום תוקפני במיוחד ובו אמר כי ארצו תעשיר אורניום לרמה של מעל 60%. חמינאי התריס מול ישראל ואמר כי אם איראן מעוניינת בכך, היא יכולה לייצר נשקר גרעיני ואין ביכולתה של ישראל לעצור בעדה בשום צורה שהיא.

בנאומו אמר חמינאי: "התנאים והמדיניו תשל מדינות אירופה וארצות הברית רק יעשו אותם שנואים יותר על העם האיראני. הרפובליקה האסלאמית לא תיסוג מעמדתה ההגיונית ותעשיר אורניום ברמה של מעל 60%".

על פי הציטוט ב'ישראל היום' חמינאי הוסיף, "הליצנים הציונים הבינלאומים אומרים כי לעולם לא יאפשרו לאיראן להשיג נשק גרעיני. יש לומר להם כי אם איראן תרצה להשיג נשק גרעיני, אין שום דבר שהם או בעלי בריתם מסוגלים לעשות כדי לעצור אותה". חמינאי ציין לאחר מכן כי איראן איננה מעוניינת בנשק גרעיני מסיבות דתיות.

נושא הנשק הגרעיני של איראן נמצא בשבועות האחרונים בראש סדר היום, זאת בעיקר מאז השבעתו של נשיא ארצות הברית הנכנס ג'ו ביידן. בכירים בממשל מנסים להוריד סנקציות מאיראן וביידן עצמו הבהיר כי הוא מוכן לחזור לשיחות הגרעין איתם.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן