צילום: פלאש 90

צפו בתופעה מסוכנת • בעקבות חסימת הצירים: אלפים צועדים ברגל לירושלים

צירי התנועה לירושלים נסגרו - התחבורה הציבורית בוטלה, נהגי הסעות הפרטיות הוגבלו והוזהרו וגם הרכבים הפרטיים נחסמו בכבישים הראשיים • אלפים החליטו לעשות את הדרך לירושלים ברגל, תוך סיכון חיים ממשי • "יש גורמים שנהנים לפגוע בציבור החרדי"

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

אלפי בני אדם, ביניהם לא מעט חרדים, צועדים בשעות האחרונות בכבישים הראשיים בדרך לירושלים. הצעידה המאולתרת מתקיימת בכבישי הגישה לבירה – כביש 1 דרך מחלפי חמד ועין כרם, 443 דרך גבעת זאב, מכביש המנהרות בסמוך לחוסאן ומצירים נוספים.

האלפים צועדים בעקבות סגירת צירי התנועה לבירה. התחבורה הציבורית לא פועלת כלל, ושירותי ההסעה הפרטיים הוזהרו כי אם יסיעו  נוסעים לירושלים – הם ייעצרו וייקנסו. דיווחים רבים מתייחסים אף לרכבים פרטיים, שהוחזרו בנקודות המשטרה כלעומת שבאו.

העיתונאי אריה ארליך כתב כי "‏משפחות צועדת ברגל סמוך לכפר חוסאן במאמץ להגיע לירושלים. אין לי איך להגן על הצועדים – אבל הסכנה הביטחונית והבטיחותית הזו רובצת לפתחה של ממשלה שלא יודעת לקבל החלטות הגיוניות. אם אין עוצר ואין סגר וכל בעל רכב יכול לעלות חופשי – בשם איזה היגיון מונעים תחבורה לירושלים? טירוף. חלם".

צילום: ידידיה אפשטיין

יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני בתגובה להחלטה ההזויה של ביטול התחבורה הציבורית לירושלים: "התנהגות חסרת הגיון לחלוטין של הממשלה, לא ראיתי שעשו דברים דומים במקומות אחרים בארץ, יש שנהנים לפגוע בציבור החרדי ואחרי כן אפילו לדבר נגדו".

גם יו"ר מפלגת הציונות הדתית' גינה את ההתנהלות וכתב: "המראה של אלפים צועדים ברגל לירושלים הוא פשוט חרפה. ‏חוסר ההבנה של הצרכים של הציבור החרדי היא רעה חולה, זעקתי על זה לאורך כל השנה האחרונה, באלימות המשטרתית, באירועי אומן, במתווה החתונות שביקשתי לאשר תחת מגבלות ועכשיו זה קורה גם בפורים".

מדוברות המשטרה ירושלים נמסר כי "בשעות האחרונות אנו עדים למאות אזרחים שנעים רגלית על צירים ראשיים וכבישים מהירים בדרכם לירושלים. עיקר התנועה נראית בצירים: 443, ציר בר גיורא ועין חמד. אנו שבים וקוראים לציבור להישמע להנחיות והוראות השוטרים ולהימנע ממעשה זה, הדבר מהווה סכנה ממשית הן לצועדים והן למשתמשי הדרך".

5 תגובות

שימסרו נפש על שמירת החיים…

איפה החברים כנסת החרידיםםםםםםם?????

על מי אתם מתלוננים בדיוק? הממשלה החליטה שלא תהיה תחבורה ציבורית לירושלים, אז למה אתם מנסים בכוח? מה לא ידעתם שלא יתנו לאוטובוסים להיכנס?

לרחל הצדיקה הציונית המהוללה, הממשלה הקדושה שלך לא אסרה על מכוניות פרטיות, ופתאום גם זה אסור כשכבר נמצאים בדרך, וגם לפרסס לא מרשים. תמשיכי לדבוק בקדושת המדינה של גהינום.

כאב לב מהול בבושות!!! הורים הכינו בשמחה ארוחות חג לילדים רוצים שמחת חג עם הילדים, וחלקם נחסמו בפקקים בדרך כ-3 שעות , וחלקם נשלחו עם ילדיהם המחופשים חזרה לבתיהם, חלק מהילדים חזרו הביתה עם האוכל שהביאו להורים מתבגרים שנשארו בלי כלום לסעודת פורים —- "תודה לך ראש ממשלת ה…… משלוח מנות הענקת למגזר החרדי שאתה כל כך מתחננן לקרבם!!!!!!!!!"

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell