אילוסטרציה. צילום: Yonatan Sindel/Flash90

פורים בירושלים: שוטרים רוססו בגז פלפל בצומת בר אילן – שלושה חשודים נעצרו

על פי ההודעה, כוח משטרה שפעל באזור צומת בר אילן בירושלים הותקף על ידי מספר מתפרעים שהפרו את הסדר. כוחות נוספים הוזעקו למקום ונעצרו שלושה חשודים לחקירה. מהמשטרה נמסר עוד כי אחד השוטרים רוסס בגז פלפל ונזקק לטיפול רפואי ואחד החשודים נחבל בעת מעצרו

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

עשרות מתפרעים התגודדו וחלקם תקפו שוטרים בצומת בר אילן בירושלים. כוחות משטרה נוספים הוזעקו למקום. נעצרו שלושה חשודים, כך נמסר מדוברות השמטרה.

על פי ההודעה, כוח משטרה שפעל באזור צומת בר אילן בירושלים הותקף על ידי מספר מתפרעים שהפרו את הסדר. כוחות נוספים הוזעקו למקום ונעצרו שלושה חשודים לחקירה.

אחד השוטרים רוסס בגז פלפל ונזקק לטיפול רפואי ואחד החשודים נחבל בעת מעצרו ונזקק אף הוא לטיפול רפואי. במהלך האירוע גרמו המתפרעים נזק למספר ניידות משטרה.

3 תגובות

הייתי היום בעבודה במדרחוב ברחוב יפו ובן יהודה היו אלפי אנשים ותזמורות רחוב והתקהלויות המונים,וגם ראיתי שוטרים ופקחים שיושבים בצד משקיפים ונהנים…וזה מותר זה לא הפרות סדר…
אבל בבר אילן ובשכונות החרדייות זה כן הפרת סדר השוטרים מגיעים לשם אך ורק להתגרות בציבור החרדי ממש גועל נפש שלטון מושחט נמאסתם.

למה באופן שיטתי לא כותבים כאן מילה על התפרעות השוטרים?
למה לא מעלים לדיון את השאלה- כיצד הפכו השוטרים את עצמם לשנואים כל-כך על הציבור, למרות השקעתם הרבה בקמפיינים ליח"צ טובים של המשטרה?

אתם צודקים שזה לא יפה מצד השוטרים,
אבל לא צריך להסתכל על הציבור החילוני, הם שיעשו מה שבא להם, אנחנו לא צריך "לרדת לרמה שלהם",
אנחנו צריכים לעשות רושם של קידוש ה', אם הם עושים מסיבות, שיעשו, אנחנו צריכים להתנהג במכובדות מצד עצמנו!
(אבל באמת לא יפה שהשוטרים ככה מתנהגים, הם צריכים, לדעתי, להראות סמכות, גם על החילונים והדתיים כאחד!, שיוכלו לסמוך עליהם, שיעשו רושם הם שומרים עלינו, ולא רושם של הפגנות ואלימות!)
ואגב- אנחנו לא צריכים להרגיש רגשי נחיתות, אנחנו בליגה!,
עושים רצון בוראנו!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell