לא לשתף פעולה עם המשטרה: כל ההחלטות שהתקבלו ביהדות התורה

בישיבת הסיעה הוחלט כי הם דורשים לחקור את ההחלטה על הפסקת התחבורה הציבורית בשושן פורים לירושלים, החלטה שניתנה שעה קצרה לפני כניסת השבת, שעה שעשרות אלפי איש שבאו או יצאו מירושלים היו בדרכים ללא ידיעה על ההחלטה

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

חברי סיעת יהדות התורה התכנסו הצהריים (רביעי) לישיבה מיוחדת בעקבות פסיקת בג"ץ להמשך התעמרות קבינט הקורונה ומשטרת ישראל בציבור החרדי, במהלך ישיבת הסיעה הוחלט מספר נושאים בהם לנתק קשר עם כתבים וגופי תקשורת המפרסמים דברים שקריים כנגד הציבור החרדי.

בהודעת הסיעה נכתב כי, סיעת יהדות התורה דוחה מכל וכל את החלטת בג"ץ על הכרה בגיור רפורמי וקונסרבטיבי. הסיעה תציב כתנאי הצטרפות לקואליציה עתידית לחוקק חוק גיור על פי ההלכה ופסקת ההתגברות.

סיעת יהדות התורה רואה בחומרה את החלטות הממשלה וקבינט הקורונה המתעמרות בציבור החרדי ומתעלמות מצרכיו, מפחד התקשורת המוטה והמסיתה נגד הציבור החרדי.

הסיעה דורשת לחקור את ההחלטה על הפסקת התחבורה הציבורית בשושן פורים לירושלים, החלטה שניתנה שעה קצרה לפני כניסת השבת, שעה שעשרות אלפי איש שבאו או יצאו מירושלים היו בדרכים ללא שידעו שהתקבלה החלטה המונעת מהם לחזור לבתיהם.

סגן שר התחבורה הרב אורי מקלב תיאר בפני חברי הסיעה את היערכות משרד התחבורה ביום חמישי האחרון לתגבור משמעותי של התחבורה הציבורית לירושלים וממנה בשושן פורים, ואת האבסורד בהחלטת קבינט הקורונה למחרת בניגוד להיערכות משרד התחבורה.

הסיעה דורשת מיו"ר ועדת הכלכלה לכנס את הוועדה בהקדם ולבטל את ההחלטה הבלתי חוקית ובלתי מוסרית בעליל שכוונה נגד הציבור החרדי, על מנת שהקנסות שניתנו מכוח החלטה זו יבוטלו.

סיעת יהדות התורה לא תשתף פעולה עם משטרת ישראל ומבקשת מראשי הרשויות החרדיות לנקוט גם בצעד זה, עד להתנצלות משטרת ישראל על הדו"ח השקרי, בו תואר בין היתר כי אלפים מהציבור החרדי שותים לשוכרה בזמן קריאת המגילה או עריכת טישים בשושן פורים בבית שמש. על סמך הדו"ח השקרי והמגמתי התקבלה ההחלטה על ההתעמרות בציבור החרדי בשושן פורים.

סיעת יהדות התורה תיוועץ בגדולי ישראל על המשך שיתוף פעולה עם החלטות הממשלה וקבינט הקורונה, המוטות פעם אחר פעם נגד הציבור החרדי, כולל החשש של הטלת סגר בחג הפסח.

בנוסף, הסיעה תנתק קשר עם כתבים וגופי תקשורת המפרסמים "תחקירים" שקריים ומוטים נגד הציבור החרדי.

6 תגובות

בלה בלה בלה התעוררתם? כבר מאוחר מידי !!!!! כל גיבובי המילים ו"האיומים" בכאילו שלכם כבר לא מצחיק אפילו !!! ולא נשכח מי סגר את העיר ב"ב כמצורעים אשתקד ומי אישר טלפוני את כל הסגרים כולל סגר שושן פורים בהצלחה באופוזיציה

נראה אתכם

צועקים לשעבר
חחחחחחחחחח

אתרוגים נאך סוכות

פיתאום שומעים את כולם חחחחח
לא נצביע לכם כי לא כל חודש יש בחירות

איזה שחקנים
איפה הייתם מאז שיצא ההודעה שאין תחבורה??????
ישבתם על הספא שלכם בבית ונהנים לראות את התמונות של ילדים הולכים ברגל, בושה וחרפה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell